• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXV. NEDĚLE ..... Diakritika vs 1Pupik1989

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18022

Guest
Nitramo:

akcie, nemovitosti
ale ted me bavi forex ... :)
krizi .. ja ju paradoxne vitam .. a tesim se .. az poradne propukne ... da se vydelat mnohem vic ... :)
EU ... jsem odpurce ...

vzor ... uf ... asi ne ...
a verici ... tezko rict ... zadny svetovy nabozenstvi me nezaujalo vic nez jiny ... ale kdybych si musel opravdu vybrat ... asi vlastni forma ZENu ...
ale z filozofie prectu vsechno .. od Oshoa po Nietzscheho :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]já mám rekord ze své punkové éry .... 2 půlitry za sebou za 4,6 vteřiny :cool[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Kdo by podle tebe vyšel jako vítěz z krize (stát)? Čína? USA?
 

DeletedUser18022

Guest
papasese:

EU bez integrace ... je vlastne nic .. a kazda integrace vede k nesamostatnosti ..
myslim .. ze bysme si meli rozhodovat sami ..

prezidenta vybranyho nemam .. ale vim urcite ze nechcu knizete, Svejnara ani Fischera
 

DeletedUser

Guest
Kdyby za tebou přišel nováček ekonom/manager. Co by jsi mu poradil, jak má začít? Co je zlatý důl? Akcie? Podnikání? Sociální dávky?
 

DeletedUser18022

Guest
pupik:
pujde o nakup prodej :)
automaty sem nikdy nehral ... ale rok me zivilo hrani pokeru ... ne moc .. ale prezit se s tim dalo ..

hudba ...
mam rad independent rock, metal, punk, pisnickare ..

pivo .. ted uz je to slabota ... uz me boli hlava druhej den i po par pivech :))
 

DeletedUser11059

Guest
Jak jsi psal, přečteš cokoliv (tedy dost), máš nějaký vyhraněný styl, nebo nejoblíbenějšího spisovatele? A knihu, kterou jsi zhltnul skoro na jeden dech a skoro pořád si ji dobře pamatuješ?
A byl jsi na nějakém koncertě oblíbené světové kapely (třeba manowar, faith no more ...) a byl to skvělý zážitek?
 

DeletedUser18022

Guest
Nitramo:
usa x cina
dlouhodobe bych si vsadil asi na cinu .. ta ma jeste kde brat ... usa uz muze jen omezovat ..
pokud se do toho nezaplete jeste nekdo treti .. treba indie ..

ekonom? poradil bych mu naucit se nejakej jazyk .. IT je ted v kursu :)
ale kdyby chtel mermomoci zustat v oboru ... krasne se da vydelavat na zmenach kurzu ...
 

DeletedUser

Guest
No povinnosti už mě volají. Děkuji Diakritiko, že si mě strpil. Doufám, že mě strpili i ti ostatní. Tímto Hostem pro křeslo vlastně tak nějak moje působení na DK končí. Přeji všem jen to dobré a těm ublíženým se omlouvám, občas každý v rozhořčení plácne nějakou kravinu, u mě to platí dvojnásob.

Loučím se a děkuji za pozváním jako Zpovědník. Hai!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Děkuji Ti Pupiku za přítomnost jako tazatel a pak mi pošli návrh na Tvého nástupce.
ještě jednou díky za účast.

EDIT:/

V tuto chvíli jsme již přesáhli stanovený čas o víc jak hodinu, proto prosím položte prosím poslední otázky do 21:15 a pak už necháme Diakritiku jen odpovědět.

Všem předem děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru