• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXI. NEDĚLE ..... zborka9 vs drekt

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Aha som si mislel ze si si pozrel tw stats ale nevadi popisem ti to hram asi 4 mesiace na svete 20 a tam som si zalozil kmen 1.1.2012. Mam 41 clenov akademiu tak 26 clenov. Body mam okolo 8000 4 vesky. S kmenom sme hlavne na 21 kontinente na ktorom sa aj nachadzam a moj kmen tam je na tom 21 kontinente na3 priecke a akademia okolo 10 priecke. A to som dosiahol len od 1.1.2012. Podla tohto ma skus ohodnotit. Mno inac u mna je na prvom mieste aktivita aj na fore a potom surky a arma. Takze hodnot. V skratke som ti napisal nieco o mne v DK:)
 

DeletedUser

Guest
Aha som si mislel ze si si pozrel tw stats ale nevadi popisem ti to hram asi 4 mesiace na svete 20 a tam som si zalozil kmen 1.1.2012. Mam 41 clenov akademiu tak 26 clenov. Body mam okolo 8000 4 vesky. S kmenom sme hlavne na 21 kontinente na ktorom sa aj nachadzam a moj kmen tam je na tom 21 kontinente na3 priecke a akademia okolo 10 priecke. A to som dosiahol len od 1.1.2012. Podla tohto ma skus ohodnotit. Mno inac u mna je na prvom mieste aktivita aj na fore a potom surky a arma. Takze hodnot. V skratke som ti napisal nieco o mne v DK:)

Si jednička :thumb
 

DeletedUser34342

Guest
Jak jsi na tom Luki s cestováním? A co srazíky? Jezdíš?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru