• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta

DeletedUser34582

Guest
Sorry, ale nieje toto diskuia ku kreslu ? :)

A hasičku som tu ešte nevidl takže sa teším :D
 

DeletedUser34342

Guest
Ahojky, je tu nějaký spamer z Trenčína? Budu se tam pohybovat zítra po 8:30 ráno :D kdo by měl chuť zajít do cukrárny se žabkou, ať mi sem písne :D
 

DeletedUser34342

Guest
tož já zvu do kavárny :D
ale děkuji, spletla jsem se, mělo to jít o patro níž :D
 

DeletedUser19739

Guest
Kvůli tobě bych do trenčína klidně dojel, ikdyž nemám tušení, kde takové magické místo je:(
 

DeletedUser35035

Guest
:mocking:blush drekte,drekte!Ty střapatý ogare,to jsou ty holčiny v plavkách,vid?Je zima.
[SPOIL]To mi připomíná vybrané přání pro strejdu,z přední strany byli lepé tvary a nápis:(Já vím,co bys potřeboval),otevřeš a ty tvary byl frnák strýca jakéhosi a pod tím (oční kontrolu).Tak,může se stát něco,že se lekneš- jít s cedulou třebas chlap a bude mět tu zástěru z tv baby.:rofl [/SPOIL]

To mám :mocking dostal jsem to k narozkám. Myslíš si co je to za sexi holku otevřeš a tam doktor s velkým nosem : :shock
 

DeletedUser35035

Guest
Kvůli tobě bych do trenčína klidně dojel, ikdyž nemám tušení, kde takové magické místo je:(

Míro ty asi neznáš náš Slovenský kraj :cry
Trenčín je nejlbližší krajské město k Českým hranicím a je to jedno z největších Slovenských měst hned po Bratislavě, Košicích, Prešově, Banské Bystrici a Žiline. ;)
 
Nahoru