• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta

DeletedUser33450

Guest
Ahoj,též se na vás juknu.Ty papase ty teda vymýšlíš inovace.
Jak jsem četla o mě -Málem mě trefil šlak,málem jsem spadla z křesla a udivem měla otevřenou pusu:,vykulené oči:shock,jak angorák před porážkou.Co jsi si to na mě upekl?:shock:scratch:D
Nechám to povolanějším,bystřejším ,zkušenějším,možná až později. :yes
Majko držím palce.Krásný výkend a pa všem:hi.
 

DeletedUser23979

Guest
Ale budeš mít jednu otázku :).....

Nejsem povolanější, zkušenější...to opravdu ne.....snad třeba jednou budeš také zpovídat :)......

Já jsem na to také zvědavá jak to bude vypadat.....
 

DeletedUser11059

Guest
A budou na Tebe namířeny kamery a bude Tě sledovat celý národ .... takovou hanbu by jsi si neudělal, koukni se třeba na příklad, který jsem uvedl v druhém příspěvku, na soudružku Ludmilu Pelikánovou, jak se toho příkladně zhostila. nebo třeba Viktor Preiss se toho zhostil na výbornou :D
 

DeletedUser11059

Guest
na tomto světě je to samý alkoholik, tak mu nandáme, co se do něj vejde :D:beer:geek
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
No Pavle když to tak čtu zrovna mě napadá že bych se zašel podívat naproti do AZYLU a zkontrolovat jestli ty "kjušovice chutnaj jako tenkját" :D
 
Nahoru