• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Katapulty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40651

Guest
čau, chtěl bych se zeptat jak mám dobít vesnici které má 2 779 katapultů a Paladina s ohněm ! čím to mám dobít a jak poradí mi někdo ? :)
 

DeletedUser

Guest
Existuje nástroj zvaný Simulátor a najdeš ho na Nádvoří.
Tam zkoumej, jaký typ a kolik armády potřebuješ k porážce uvedeného počtu obrany.
 

DeletedUser

Guest
Existuje nástroj zvaný Simulátor a najdeš ho na Nádvoří.
Tam zkoumej, jaký typ a kolik armády potřebuješ k porážce uvedeného počtu obrany.

Tak já jsem si to jen tak zkusil. Jen na zabití půlky armády (a tím i palacha aby druhý útok zničil zbytek) by jsi potřeboval při morálce 100% a 0% štěstí 20500 seker, 300 beranů a 4850 LK pokud máš kopí pro LK:shock. To poslat nejde. Takže by jsi potřeboval cca 6 fullů na rozmlácení a 1 na dodělání. Teda pokud tam nejsou nějaké další jednotky na obranu. (počítáno na S36 takže žádná víra, jednoduchý výzkum atd...) Musíš si vybrat jestli to má vůbec cenu.
 

DeletedUser25426

Guest
Tak tak - sedm útoků průměrný skladby na poražení seláku katů s paladinem s ohněma ;)
Pokuď by tam byl nějakej šílenec a kupoval hradby za PB, tak ještě mnohem víc :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru