• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro S25

DeletedUser

Guest
Konečně rozumný moderátor :) Samozřejmě ,že Willibalda budu jen ďoubat pod žebra :D

Jinak asi je fakt to,že tu budeme sami,ale aspoň nám to tu nikdo nebude mazat a odesílat nás jinam
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Ano, ke kavárnám je ze strany moderátorů poněkud uvolněnější přístup - ale přesto tu nesmí zaznívat vulgární slova, hemžit se to tu nepovolenými reklamami, napadáním týmu atd. Pokud se tu budete jen "dloubat pod žebra" nebo "špičkovat", tak to mhouříme očka. ;)
Budem jen špičkovat a dloubat - co bys taky Biblosi chtěl od lidí, kteří stojí na opačné straně barikády :D
No jde nám o to, aby i ti, co jsou modří/červení spolu dokázali komunikovat na určité úrovni - a byli schopní spolu i pokecat - třeba mezi útoky :D
 

DeletedUser

Guest
Krásně řečeno Willi,ale myslím,že znáš své červené tečky,takže se asi k nám nikdo nepřidá :D
A vůbec,kde máš nějaké své poddané? :p
 

DeletedUser25426

Guest
Já nemám poddané - res publica :) K čemu rozkazy, když je lidi neplní, jsem pro dohodu těch, co chtějí něco dělat :)
Ale kde se flákaj, to netuším, pár jich online je :)
 

DeletedUser

Guest
Jo až takový chaos u Vás vládne.....hmmm to je tedy morálka ,měl by jsi s tím něco dělat :p
 

DeletedUser

Guest
Jestli sis nevšiml,tak fakta na tomto světě jsou nepodstatná :D
 

DeletedUser25426

Guest
Aha - nevšiml - pro mě jsou dost důležitá :) Rozhodně víc, než tajemství - který sice jedno mám, ale další nemůžu poblíž najít :(
Aspoň ne takový, co by šlo loupnout :)
 
Nahoru