• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 31

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno

DeletedUser37642

Guest
nač půlit či pálit, plochou stranou sekery a je na maděru :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
nepozeraj toľko rozprávok :D 1. kokosáci sú nehorľavý :D a po 2. z kokosového popola vyrastajú kokosmaníky :D
 

DeletedUser37642

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
nač půlit či pálit, plochou stranou sekery a je na maděru :D

To nejde, jim potom ta druhá půlka doroste a z jednoho budou dva.:D

nepozeraj toľko rozprávok :D 1. kokosáci sú nehorľavý :D a po 2. z kokosového popola vyrastajú kokosmaníky :D
No nevím, jestli by přežili i žár o několika tisících °C.:mocking

Jinak jsou pak i alternativy, jako vyvinutí biologických a chemických zbraní proti kokosům, to by je taky rozložilo, a kdyby ne, tak zbývá je vystřelit z Mléčné dráhy.;) To už zabere na tuty.:mocking
 

DeletedUser

Guest
S tými kokosmi ste totálne trápny :) Dávam vám tak 2 týždne. ;)
2 týdny po startu sem určitě s velkou radostí napíšeš že jsi se mýlil :)
Pro tebe je to možná trapný, ale já to vidím z druhé strany .. banda lidí, která se přišla zabavit a udělat něco co v kmenech ještě nebylo a pro mne je čest že ten, který to vymyslel zvolil můj nick.
 

DeletedUser33829

Guest
Chudáci cheathunteři tohoto světa, ti budou mít práce s nahlašováním „mulťáků“.:cry
 

DeletedUser

Guest
třeba nás všechny vybanujou za trolling a spam ticket systému na téma kokosmani :D
 
Nahoru