• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 31

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno

DeletedUser37737

Guest
inak sa to nejak nakopilo :D

[h=3]Poražený protivník[/h]
MístoJménoKmenPoražený
1 Grafits
738_thumb
Panda
841,73 Mio.





ale co ma tesi. ze taka presila jak je od nepriatelov a stale ma nedali dole.

neberte to jako prosim ze vas zosmesnujem ale je to krasny pocit :wacko:shock:cool
 

DeletedUser30368

Guest
Grafe, zase tolik lidí do Tebe naplno nejde :), kdyby šli všichni povinně točit vše co mají jsi dole rychle ;), ale to ber jen jako moje přiznání, že jsem na Tebe ani jednou za dobu světa nezaútočil :( (jsme ostuda :( )
 

DeletedUser37110

Guest
:D Vidím Grafe, že jsme na tom tady úplně stejně, nevíš jak se získávají ty ocenění MODERÁTOR, SUPPORT, WIKI TÝM anebo aspoň ty zelené čárky? :D
 

DeletedUser30368

Guest
Ty typu moderátor mají jen Ti co hodně podlejzají (Taky jsme je měl :D )

Ty zelené jsou za reputaci, co Ti přidělíme ke komentářům, co se nám budou líbit :) (Já nejsem oblíbenej, jen jich mám moc :D )

Davide, lépe bych to nenapsal ;), já vždy uměl hrdinně jen vést kmen proti celému světu a nakonec prohrát :D
 

DeletedUser37737

Guest
Grafe, zase tolik lidí do Tebe naplno nejde :), kdyby šli všichni povinně točit vše co mají jsi dole rychle ;), ale to ber jen jako moje přiznání, že jsem na Tebe ani jednou za dobu světa nezaútočil :( (jsme ostuda :( )

za 10 tyzdnov kolem 45 000 utokov sa ti zda malo :D. ? nepoviem dostatok obrany ale takto? :D

- - - Aktualizováno - - -

:D Vidím Grafe, že jsme na tom tady úplně stejně, nevíš jak se získávají ty ocenění MODERÁTOR, SUPPORT, WIKI TÝM anebo aspoň ty zelené čárky? :D

ja chci neco :D:shout
 
Nahoru