• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 6

DeletedUser

Guest
No toto.... :DDD

Táááákže... Mám hLAD, dal bych si oříškovou NUTTElu, ale zřejmě mi jí odcizil nějaký UFOUN...

PS: Předešlá slova a osoby v ní jsou fiktivní, a rozhodně nemají vyústit v nepokoje alespoň zde na fóru... :DDD


No ja zas som cestou stretol Debila ktorý dupal po bezbranných mravčekoch, po pár minutách ho to prestavalo baviť tak chcel rozbiť wall čo sa mu i podarilo za ktorými bol amatérsky hrdina z dynastie dávnej mytológie ktorú taksito rýchlo zmietol, až prišla z Juhu zima (presnejšie zo záhoria) a chLADu podlahol tak rýchlo ako sa zrodil.

PS: táto malá rozprávka je vymislená ktorá nemá narážať na nič čo sa tu deje i keď sa to možno zdá, ide len o spestrenie ...s pozdravom nadir :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravím spojence i nepřátele. Tak jak to vidíte? Kdo s kým proti komu?


hoj:)

noo,ja myslim ze je to jasne..ale radsi to nechame tak jak to je:-D..aby to nedopadlo tak,ze ze vsech se stanou kamosi a zustaneme zavisli na barbarkach:-D

No toto.... :DDD

Táááákže... Mám hLAD, dal bych si oříškovou NUTTElu, ale zřejmě mi jí odcizil nějaký UFOUN...

PS: Předešlá slova a osoby v ní jsou fiktivní, a rozhodně nemají vyústit v nepokoje alespoň zde na fóru... :DDD


NUTTElu dodavam spolu s mými přiteli jen kamarádům:p...takze mas smulu:p..dej si treba mravence!:D

No tak si sáhni do ledničky:wacko

bych si to de lednicky musel zajit:D..a to by me znicili nez bych prisel:D..mravenci by presunuli sve jednotky,a udelali by to tak jako v krute prirode:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj:)..me docela dobre,docela jse me dari v DK..ale jinak nic moc:(..a co ty?
 

DeletedUser

Guest
hnedookan: ale jo jde to jen ted nějak nemám co zabírat ale vždy se něco najde :)


já bych chtěl válčit s jihem ale na přesun to je i dálka :D
 

DeletedUser

Guest
hej hou jsem tu lidi :D
je tu někdo od gumáků? kromě tebe Dáne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kokosmam100: Najde,to je jasny..Jinak poradim ti,prinut nekoho skoncit:D
 
Nahoru