• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 6

DeletedUser

Guest
a jeste k tobe A-d-a-G-i-O:

Body: 6.837.922
Umístění: 29
Poražený protivník:4.557.260 (852.)


tak tady je jasne ze zabiras jen barbarky a nebo hrace z vlastniho kmene..tak si tady nehrej na hrdinu,kdyz ani nevis co to je poradny boj!

Každý má svůj styl hry, svou strategii ne... ??? Nebudu tvrdit, že tomu tak není...

A nevím, kde jsem pronesl, že jsem hrdina.. (Možná tehdy, když jsem pobýval v HEROES.. :D :D)
 

DeletedUser

Guest
nerikal si to..ale ty tvoje silacky recicky jak je kazdej slabej tak to me uz nebavi..kdyz posuzujes,zacni hlavne u sebe...


jenze tvuj styl hry,neodpovida proc je tato hra bojovna a o valce mezi kmeny..ty ani nevis co to je..
 

DeletedUser

Guest
nerikal si to..ale ty tvoje silacky recicky jak je kazdej slabej tak to me uz nebavi..kdyz posuzujes,zacni hlavne u sebe...


jenze tvuj styl hry,neodpovida proc je tato hra bojovna a o valce mezi kmeny..ty ani nevis co to je..

Tato hra neni jen o boji... Ale zejména o diplomacii mezi kmeny a jejich společné koordinaci či strategii.. Boj je ta viditelná položka...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no,ale predevsim je to tu od toho aby se bojovalo...jinak by to nemelo nazev "Divoke kmeny" ale napr. "Mario"..
 

DeletedUser

Guest
tak aby si to tady zabalil,a sel hrat ten tvuj "Mario Wars" protoze na tady to jak je videt nemas:):)
 

DeletedUser

Guest
hnedookan: Kdyby na to neměl tak by snad neměl 646 vesnic a nebyl 29 na světě ne??
takhle hra není o offranku když je nepřítel duševně nevyvynutý tak proč mu třeba nesebrat 40 vesnic bez boje? (i přes to že jsou třeba plné vojsk) :cool:wacko
 

DeletedUser

Guest
Vim ze neni,ale prece jenom,hrac na jeho urovni by mel mit porazeny protivnim tam kde ja a nebo vis..a ne na urovni milionoveho hrace!
 

DeletedUser24052

Guest
Já jen myslím,že Bodový rank by měl být na podobné urovni jako ten Válečný...
Podle mého takový rank vypoví hodně věcí..
Pokud nemáte dobrý rank v obraně, tak se zdá ještě nemáte pořádné zkušenosti s obranou ( pokud jste je nenabrali z jiných světů - ale to je jen dedukce ) a tak jste dle mého přijatelný cíl ...Ale zase Počtu vesnic odpovídá i armáda,takže i když,ten rank např.Adagio nemá nijak osilnivý... určitě bych si na něj netroufl... a on sám by i sm inimálními zkušenostmi neměl mít problém v souboji 1vs.1 i proti dobrým 3-4milionovým útočníkům...

No a pokud je ve hře útok, tak tady to je asi zabírání barbarek a vlastních hráčů, ale o tom já mluvit nechci i když mám Off docela slušnej,tak zabírám posledních 5 měsíců ,možná i víc,jen barbarky a vlastní hráče...


Každopádně souhlasím s tím,že každý má svůj styl hry a pokud má hráč 6mega a kolem sebe spousty barbarek,tak mu můžu jenom závidět :)
 

DeletedUser

Guest
Ja bych nejaky Rank nerozebiral. At si hraje kdo chce co chce. Napriklad ja sem absolutne nejvic stoupal v utocich na barbarky. Kdyz sem utocil na zabetonovany vesnice tak sem se o moc nepohnul.

Co rozebrat treba kratospa? Jak sazite na vysledek? :paladin
 
Nahoru