• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser

Guest
/GL/ má být ten vítězný kmen? :D

Ten půjde brzo do kytek a ty s ním. ;)
 

DeletedUser18162

Guest
No nevím kdo vyhraje na 8 světe. Omezení 20 hráčů je super, protože aspoň nedochází k brutálnímu spojování kmenu jako na jiných světech.

Jinak co je to za kmen /GL/ ???? Nejak jsem o vás ješte neslyšel


Jinak nuda tady rozhodne není, seznam cílů je hrozne dlouhý. To nesmíte mít uzavřená samá spojka, aby jste měli na koho utočit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No nevím kdo vyhraje na 8 světe. Omezení 20 hráčů je super, protože aspoň nedochází k brutálnímu spojování kmenu jako na jiných světech.

Jinak co je to za kmen /GL/ ???? Nejak jsem o vás ješte neslyšel


Jinak nuda tady rozhodne není, seznam cílů je hrozne dlouhý. To nesmíte mít uzavřená samá spojka, aby jste měli na koho utočit.

Slyšeli jste slovo boží!

Já GL také neznám :)
----
Ale pravdou je, že s 20ti členy vznikají ty dobré, sehrané kmeny :)
Spojka nás neomezují :D Například já mám kolem sebe skoro samou červenou, to se hned lépe hraje ;) Cílů je dostatek :paladin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18162

Guest
Slyšeli jste slovo boží!

Já GL také neznám :)
----
Ale pravdou je, že s 20ti členy vznikají ty dobré, sehrané kmeny :)
Spojka nás neomezují :D Například já mám kolem sebe skoro samou červenou, to se hned lépe hraje ;) Cílů je dostatek :paladin

Jak říkáš, vznikne většinou super parta a ta to spolu táhne. A jedna z tech nezměrných partiček to dotáhne do finále, ale za hodně a hodně dlouhou dobu.

Tedy jestli nám to někdo nechcete usnadnit a darovat svoje vesnice dobrovolně
 

DeletedUser

Guest
No mě to vysvětlovat nemusíš, když jsem s tebou v kmeni :kissing :D

Já už podobné věci ve tvém podání četl nekolikrát :)

Na s8 rozhodně není nuda, když se nenecháte uzavřít zbytečným spojenectvím a bojujete, tak se určitě nenudíte :)

Tím bych to uzavřel :)
 

DeletedUser18162

Guest
No mě to vysvětlovat nemusíš, když jsem s tebou v kmeni :kissing :D

Já už podobné věci ve tvém podání četl nekolikrát :)

Na s8 rozhodně není nuda, když se nenecháte uzavřít zbytečným spojenectvím a bojujete, tak se určitě nenudíte :)

Tím bych to uzavřel :)

Pst , nemusime jim to říkat že jsme spolu v kmeni :lol
 

DeletedUser11059

Guest
nuda nebyla, ale BUDE

nuda nebyla, ale BUDE!!!!!!

Všichni jsme dostali tento dopis:

Dnes v 10:48 hodin
Vážení hráči,
jelikož firma Innogames chce do hry vnést nové možnosti boje a strategie, rozhodla se v nové verzi 6.0 s několika novými jednotkami a možnostmi.
- hra bude obohacena o novou jednotku nazvanou dělostřelec, bude se jednat o jednotku, která se bude vytvářet v dílně. Tato jednotka bude rize útočná jednotka, její podrobnosti se dozvíte na fóru.
- skladiště bude zvýšeno až na level 35 s následujícím navýšením
31 - 500.000 ve skladu
32 - 620.000 ve skladu
33 - 750.000 ve skladu
34 - 880.000 ve skladu
35 - 1.000.000 ve skladu
- omezení útoku na jednoho hráče (max. 20 útoků za týden) z důvodu minimalizování zasílání fake útoků
Věříme, že si na novou verzi 6.0 rychle zvyknete a budete s jejím vylepšením spokojeni
S pozdravem
DK Team

Podrobnosti: http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?p=102463#post102463

Naprosto chápu oživení hry vznikem nových jednotek. Již z s7 jsem se dobře naučil číst v útocích protivníka, a nové jednotky jistě vnesou novou strategii plánování a používání útoků i obrany (proto klidně ještě další a zanést na tento svět i stupně účinosti každé jednotky).

Ale co má znamenat to pravidlo, že budeme moct na jednoho hráče (alespoň tak jsem to pochopil) vyslat týdně jen 20 útoků?
Opravdu si nedokáži představit, že se svými bezmála 2mi mílemi budu bojovat se stejně silným protivníkem. Pošlu 20 útoků a ty mi pomřou v zabetonovaných vesnicích. A budu čekat týden. PODLE MĚ NAPROSTÝ NESMYSL.

Už to, že nás je v kmenu jen 20 (nás 13 ;)), tak je zárukou, že tento svět nebude tak rychlý jako s2 nebo s7. A pokud začne platit tohle, pak to naprosto změní smysl, proč tuto hru hraji (a myslím, že stejný náhled musí mít všichni, kdo se snaží a chtějí něco dokázat - čili dobří hráči, co za to stojí).

Pak opravdu budu silně uvažovat, že to tu zabalim a najdu si jinou hru, kde to bude mít nějaký smysl sem každý den sedat a rozvíjet se.

Zajímá mě, zda máte někdo stejný názor, protože bych rád, aby tuto část změny DK tým ještě zvážil, neboť si myslim, že nejen tento server, ale celé DK opustí vícero dlouholetých hráčů (a to už tu budu za chvíli taky 2 roky).
 

DeletedUser11059

Guest
Tak nevim, je ten dopis k dnešnímu dni účelně rozeslán, nebo ne :shout .
Pokud je to Apríl, tak jsem jeden z prvních, kdo na něj zabral i s navijákem :clown
 

DeletedUser21251

Guest
ja na to taky zabral,ale je to apríl :) a nove stavajicoi svety se nemeni protoze jak se otviral svet 11 s kostelem tak se to dalo ten kostel jen na ten svet protoze je to rozjete atd... pokud by byla grafika 6,0 tak by musel byt svet 14 mozna i 15 :cry
 
Nahoru