• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kdy na mě poslal jednotky?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser39621
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36255

Guest

No jo, jenže to si zase my, platíci lamy, kupujeme díky tomuto vítězství, jak tvrdí jednovesničkoví experti :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud mas mobil s internetem, tak na google play si muzes stahnout aplikaci na divoke kmeny a kdyz na tebe jde utok, tak te to upozorni, takze pokud nosis mobil u sebe, tak budes vedet aspon kdy zacal utok.. Samotny cas utoku to neukazuje, ale tak hodi se to..
 

DeletedUser27494

Guest
:)

Biblos mi to vzal z ust (z klavesnice) na email to prijde do deseti minut max zkousel sem to nekolikrat i utokem na sebe a pak pri hromadnem utoku sem to take videl max plus deset minut a vis kdy utok byl spusten diky spravci účtu !
 

DeletedUser38965

Guest
dotaz

Mám skromný dotaz, momentálně když je v nové verzi přidána možnost "Označit" útok, na stráce s výpisem příchozích útoků.

tak vám to udělá to co ukazují v průvodci verze tj. označí (přepíše) to útok na "Beranidlo" "šlechta" atp. OK, ale mám spíš dotaz co to udělá s útokem, který už jde nějakou dobu a majitel na účtu neoznačí útok a doba šlechtice klesne pod dobu možného pochodu beranu - označí to útok jako šlechtu (zpětně) nebo to označí útok jako Beranidlo?

popřípadě není to znevýhodnění fejků?kdyby člověk odesílal v noci fejk vlaky a obránci to zpětně označilo že je to na 100% fejk vlak?

snad jsem to napsal dobře a vystihl co jsem chtěl napsat, ale pro jistotu příklad toho o čem píšu.

pochod šlechty je 10hodin z vesnice A do B
pochod beranu je 8 hodin ze stejné vesnice do stejného cíle

Obránce přijde na účet až je pochod vyslaného vlaku pod 8 hodinami a dá možnost "Označit" --- co to udělá s útoky? přepíše to na beranidlo nebo zpětně na šlechtu?
 

DeletedUser37830

Guest
Mám skromný dotaz, momentálně když je v nové verzi přidána možnost "Označit" útok, na stráce s výpisem příchozích útoků.

tak vám to udělá to co ukazují v průvodci verze tj. označí (přepíše) to útok na "Beranidlo" "šlechta" atp. OK, ale mám spíš dotaz co to udělá s útokem, který už jde nějakou dobu a majitel na účtu neoznačí útok a doba šlechtice klesne pod dobu možného pochodu beranu - označí to útok jako šlechtu (zpětně) nebo to označí útok jako Beranidlo?

popřípadě není to znevýhodnění fejků?kdyby člověk odesílal v noci fejk vlaky a obránci to zpětně označilo že je to na 100% fejk vlak?

snad jsem to napsal dobře a vystihl co jsem chtěl napsat, ale pro jistotu příklad toho o čem píšu.

pochod šlechty je 10hodin z vesnice A do B
pochod beranu je 8 hodin ze stejné vesnice do stejného cíle

Obránce přijde na účet až je pochod vyslaného vlaku pod 8 hodinami a dá možnost "Označit" --- co to udělá s útoky? přepíše to na beranidlo nebo zpětně na šlechtu?

Přepíše to útok podle aktualniho času pochodu nikoli zpětně.
Podle tvého příkladu to označí na Beranydla.
Chová se to jako standartní script který přidadí typ jednotky podle toho který čas sedí nejlépe.
Kdyby si k utoku přišel 30 minut před dopadem tak ti to označí jako špeha.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru