• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

kkkkk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
počet zobrazení mám zatím 236 což je nejvíc myslím že by to taky mohlo být zohledněno v konečném výsledku, možná vyhraju ze štěstím ale řekl jsem si že tomu štěstíčku půjdu trošku naprotičku a furt na sebe klikám ale hlasy nepřibývají asi to jde jen z jedné ip adresy
 

DeletedUser13945

Guest
Počet zobrazení je většinou přímo úměrný tomu jak moc tu spamuješ, takže přidávej další a další dotazy, a možná si pak sám i odpovídej a v počtu zobrazení už tě určitě nikdo nedostihne :lol
 

DeletedUser41908

Guest
Ty si fakt marný.
Nevíš ,že existujou různé druhy IP adres které se mění apod.
Každý systém má mezery a mohlo by to tak negativně ovlivnit výsledky.
Přemýšlej. :D
 

DeletedUser

Guest
I když to nevypadá asi tě překvapím ale mám jen základku takže i když přemýšlím tak jsem prostě limitovanej tak nějak mentálně, když jsem si dělal iq test národa jak býval v televizi tak mě vyšla debilita ale prý to byla chyba verze toho dílu né moje, takže to mě uklidnilo, já myslel jeden kompl jedna ip adresa jedna vesnice, deset komplů deset ip adres deset vesnic, no každopádně za 18 hodin příjdu o vesnici jediná moje šance byla že paladin najde nějaký předmět stalo se ale to že našel thogardovu válečnou sekeru považuji za poněkud neštastné[h=3][/h]
 

DeletedUser

Guest
za dve hodiny příjdu o vesničku:yeah všechny čtyři útoky příjdou v jedné sekundě nevím co mám dělat:scratch
 

DeletedUser

Guest
jo ještě jedna věc já jsem z venkova konkrétně z brna a v pátek jedu na fušku do prahý a na mapě nemůžu najít jak se dostat z florenc jak jsou autobusy do centrum chodov roztylská 2321/19 tak abych tam byl v pět ráno, může mě někdo poradit díky, autem nemůžu mám zákaz
 

DeletedUser

Guest
Tvou vesnici dobyl hráč Zdemir. Některým tvým obyvatelům se podařilo se zachránit a chtějí teď vybudovat novou vesnici. :rofl

to jsem si oddych aspon někdo přežil
 

DeletedUser41908

Guest
"za dve hodiny příjdu o vesničku:yeah všechny čtyři útoky příjdou v jedné sekundě nevím co mám dělat:scratch"
Existuje něco jako chytání. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Toto je soutěžní vlákno, zde se nespamuje o jiných věcech. Ty patří do jarmaku - tam se i můžeš dočkat, že Ti někdo poradí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru