• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmen-podpory

  • Zakladatel vlákna DeletedUser26598
  • Vytvořeno

DeletedUser26598

Guest
Zdarec, chtěl by se zeptat na něco ohledně kmene a jeho řízení.
Kontrolujete v kmenu stav vojáků na okamžité poslání podpory? A případně jak? Co děláte když někdo nepošle podporu a ani neudá důvod proč jí neposlal?
Já jsem v kmenu vymejšlel že by každej udělal 3000 obranných jednotek, který by byli okmažitě přichystaný k odeslání na podporu a že by se ten stav jednotek kontroloval zástupem. Jenomže jaksi některým členům se nelíbí to kontrolování zástupem. A navrhovali abych jenom kontroloval jestli někdo podporu poslal nebo ne, a ten kdo by jí neposlal tak bych si u něj dělal třeba puntík a za 5 puntíků by byl vyhazov z kmene. Sice je pravda že je to zásah do soukromí, ale nechtěl bych aby mi někdo posílal na obranu sekerníky.
Proto bych chtěl poradit co teď.
 

DeletedUser14708

Guest
S tím to přístupem nepochodíš. Kontrola, že má někdo připravené jednotky, je k ničemu, protože to neznamená, že je někam pošle. Chce to důsledně komunikovat (na foru, po SKYPE, ICQ a podobně) a mít v kmenu lidi co chtějí hrát, umít hrát a chápou podstatu této hry. Pak není problém s posíláním podpor.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přesně jak řekl Caledon, navíc ještě poznamenán, že i hráč co má v jeden den mrtě vojáků, může být druhý den silně pod útoky a nebude si moct dovolit poslat nikomu podporu. Takže ono také záleží na konkrétní situaci. Jsou dny kdy si hráči mohou dovolit poslat veškerou obranou armádu, ale jsou také dny, kdy nemohou poslat ani jedno kopí...

Kontroly stavu armády nedělejte, spíše sázejte na komunikaci, bude-li se nějaký hráč stranit, nebude-li chtít spolupracovat a bude myslet pouze a jen na sebe, polož si otázku, je zapotřebí, aby tvůj kmen takového hráče chránil?
 
Nahoru