• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmen wiki

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Je mou zásluhou, že se v popisu českých speed kol objevily obrázky... tvoja zásluha? Na vytvorení tých obrázkov si nemal ŽIADNU zásluhu!
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Jaj, radši nepiš nic, jen svou neznalostí ztrapňuješ sebe i vážnost tebou nově nabyté pozice :)

V této větě jsou primárně myšleny obrázky, které jsem zavedl já v době, kdy jsem byl speed moderátorem a pravděpodobně tehdy už i zástupcem speed admina. Tyto obrázky vytvářel Diktátor Miloš nebo někdo z jeho přátel a po mém vyhazovu na protest byly z úložiště odstraněny a tedy je nešlo dále používat.
Nutno však dodat, že bez tohoto krátkodobého zavedení obrázků a posléze bez připomínání, že "za mě byly u speedů obrázky" by pravděpodobně Lamače nenapadlo během svého působení ve speed týmu zavádět obrázky nové; tedy de facto mám i zásluhy na vzniku následujících verzí obrázků.
Ta "první sada obrázků" byla asi i hezčí než ta druhá, ani nevím, jestli ty obrázky, co jsou teď, jsou druhá nebo třetí sada.
Nicméně je nutno dodat, že za dob té první sady byl mimo obrázků u různých druhů speedu zaveden speciální obrázek pro speedy s odměnou, do něhož šlo vepsat počet PB pro vítěze. Odměnový obrázek už později zaveden nebyl.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Máme veľké šťastie , že ty môžeš písať už len o tom, čo bolo ...
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Psát můžu o čem chci, tedy i o budoucnosti (jestli teda nějaká vůbec bude :D ).

Ale k tomu, jak to bylo myšleno: Ano, budoucnost českých speedů asi neovlivním tolik, jako jsem ovlivnil jejich minulost. To ale plyne dost i ze skutečnosti, že mám jiné plány než se ve velké míře zabývat DK. Pro koho je to dobře? Pro hru určitě ne, pro hráče taky ten můj přínos byl větší než těch pár negativ, které jim to přineslo, pro tebe to určitě dobře je, ale v tom jsi asi jediná.
Však to už teď se světem šíří zprávy, že je asi čas na to, abych se stal speed adminem a nastavoval jeden Vítr za druhým :D Asi ta tvá propaganda, že posttantalenovská éra českého speed serveru je úžasná, moc nefunguje.
 

DeletedUser

Guest
Už to tady bylo napsáno nesčetněkrát, ale zopakuji to.
OT zprávy budou mazány a osobní výpady patří do soukromých zpráv...
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ten kluk mě nepřestává bavit! :D Tantalena na hrad! :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru