• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenové fórum a upozornění

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40956
  • Vytvořeno

DeletedUser40956

Guest
Ahoj, měl bych návrh na zavedení nějaké možnosti o "ignoraci" nějakých sekcí fóra.

Já osobně čtu všechno na kmenovém fóru- i zábavu. Ovšem některým hráčům to dost vadí. Když se třeba v zábavě v tématu Slovní fotbal sejdou 2 nudící se hráči a pořád píší a tak naskakuje ikonka nepřečteného fóra tak to je někdy i pro mě dost otravné. Mám třeba jinou činnost ve hře a když ikonka pořád naskakuje, tak mě to nutí se neustále dívat, jestli někdo nenapsal něco jiného důležitého. Měl bych tedy návrh, že by se dalo zobrazení ikonky nepřečteného fóra pro nějakou sekci nebo téma vypnout. Případně, že by mohli vůdcové nastavit nějakou sekci nebo téma jako "nedůležité" a nezobrazovalo by se upozornění potom nikomu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tento nápad jsem už posílal přímo vývojářům hry, bohužel zatím je stále otevřený a čekám na nějaký feedback. Každopádně je dobré, že jsi napsal, uplně jsem totiž zapomněl, že jsem jim to posílal, takže jsem se jim připomněl :great

Možnost ignorovat určitou sekci fóra bychom si představovali asi následovně:

Ignore%20this%20forum.png
 

DeletedUser40956

Guest
Super. Tak se těším, že to někdy vyjde a bude to fungovat.

Obrázek nejde zobrazit...
 
Nahoru