• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenové fórum.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37372
  • Vytvořeno

DeletedUser37372

Guest
Zdravím, mnoho lidí se na fóru rádo baví a "spamuje", častokrát to lidem vadí a nadávají, že čekají, kdy se objeví něco důležitého např. v sekci Obrany, místo toho je to jen další příspěvěk v pokecu.

Můj nápad:
U každého fóra by byla možnost zaškrout "Ignorovat toto fórum", nebo něco v tomhle smyslu. Tzn. že se lidem nerozvístí forum modře, když se přídá příspěvěk např. do pokecu.
 

DeletedUser33829

Guest
Ale to už se tu vlastně řešilo několikrát, ať to bylo vytvoření více barev vedle kmenu, nebo návrhy s vytvářením skupin kdo kam uvidí.
 

DeletedUser37372

Guest
Bylo to tu podané jinak a u všeho by to rozhodoval vůdce, já to tu navrhuji jednoduše, pro každého hráče volitelné.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dobrý nápad! Myslím, že dokonce lépe podaný, než vytvářet mnoho barviček pro nový příspěvek na fóru. Posílám vývojářům hry...
 

DeletedUser37372

Guest
Nějak jsem nedostal odpověď :D Ale nejspíš to neprošlo, že? :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Návrhů chodí mnoho ze všech jazykových mutací, takže může trvat nějaký čas než se vývojáři dostanou k tomuto návrhu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na návrhu se pracuje a hledá se ten správný koncept, jak vše správně nastavit, což je pozitivní zpráva. Zda však bude návrh ve hře ještě nemohu 100% říct, ale je to na dobré cestě.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Dobrá práce SiTe! Tvůj návrh byl přijat a implementován do hry. Právě jsme prováděli poslední testy funkčnosti a nyní už jen čekáme, kdy to nahrajeme přímo do hry. :hi
 

DeletedUser37372

Guest
Super :) Jen se vrátit ke hře, ať to sám využiju :-D

Vím, všiml jsem si brzo :D
 
Nahoru