1. Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

  » Vytvořit účet na fóru

Knights and Merchants

Téma v sekci 'Neaktuální témata' založené uživatelem Mauricius, 27. pro 2010.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Shedd

  Shedd Veterán Registrovaný uživatel

  Registrace:
  6. čvc 2011
  Příspěvků:
  2.998
  Obdržená poděkování:
  234
  Řekl bych, že tu hru i na tom sedm let starém notebooku rozehraješ, protože ta hra je hodně let stará a požadované informace najdeš určitě na internetu.
  Je to strategie z období středověku, ale s brutálně propracovanou ekonomikou a dělbou práce. Např. dřevorubec kácí stromy a sází nové, pak ty klády nese dělník k pilařovi a vyrábí prkna, pak z prken a kamenů z kamelonomu vyrábí zbraně nebo pěstuješ obilí, pak v mlýně děláš mouku, pak pekař vyrábí bochníky a ty pak putují do hostince nebo obilí použiješ na výkrm vepřů, pak z úsně vyrábí další specializovaný řemeslník brnění a maso jde do hostince, také si musíš odchovat a živit koně pro vojáky. Je tam toho více. Musíš mít dostatek vyproduovaného jídla a vína, jinak Ti začnou postavičky umírat a potřebuješ je pravidelně živit.
   
 2. hynekzalesak

  hynekzalesak Zkušený uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  27. dub 2013
  Příspěvků:
  1.006
  Obdržená poděkování:
  73
  Takže něco jako FoE? :D
   
:
Uzavřeno pro další odpovědi.