• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kostely opět v akci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
chtěl bych vědět, zda-li vývojáři opět spustí nějaký svět ve kterém bude možné stavět kostely. V současné době jsem viděl spousty světů kde prostě ta možnost nebyla (ačkoliv jsem nehrál všechny), a docela mi to chybí, chtěl bych je zpět.
 

DeletedUser27731

Guest
Na Světě 40 je kostel, a na 39 též... Nebo si to myslím...
 

DeletedUser

Guest
Ano, máš pravdu :)

Nastavení všech světů: ZDE


Zdravím,
chtěl bych vědět, zda-li vývojáři opět spustí nějaký svět ve kterém bude možné stavět kostely. V současné době jsem viděl spousty světů kde prostě ta možnost nebyla (ačkoliv jsem nehrál všechny), a docela mi to chybí, chtěl bych je zpět.
Momentálně bude spuštěn svět bez kostela, ale určitě se zase na některém z dalších objeví. Budeš si muset počkat ;)
 

DeletedUser

Guest
no bylo by to super. dík za odpověď
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Nepoužívej zbytečné citace, když máš příspěvek hned pod sebou.

Jinak kostely vůbec nesnáším, a nemuseli by být nikdy.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nyní je podzimní svět 42 a já hodně doufám že svět 43 bude mít rychlost 2 ovšem nacpat tam kostely to už bych asi zešílel :D
 

DeletedUser40852

Guest
Nemám s kostely zkušenosti tak se chci zeptat, kostel je vázán na účet jako vlajky a předměty paladina nebo na vesnici? Pokud hráč zbarbaří a ve vesce je kostel, je vojsko ve vesnici pod vlivem kostela nebo kostel zmizí?
 

DeletedUser25426

Guest
Kostely nejsou vázány na účet jako vlajky, ale patří k vesnici - pokud je tam majitel postaví.
Pokud vesnice zbarbaří, kostel zmizí - ale obrana vesnice je stále 100% - barbaři se brání jako diví ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru