• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

Ktorý kmeň sveta 13 je najlepší ?

  • *UK*

    Hlasy: 30 31,3%
  • *UK-G*

    Hlasy: 3 3,1%
  • Bl-Ús

    Hlasy: 4 4,2%
  • Ulti-T

    Hlasy: 4 4,2%
  • B@S

    Hlasy: 4 4,2%
  • =BAR=

    Hlasy: 6 6,3%
  • CIBULE

    Hlasy: 22 22,9%
  • Peklo

    Hlasy: 2 2,1%
  • AW

    Hlasy: 8 8,3%
  • DREAMS

    Hlasy: 9 9,4%
  • Iný kmeň (napíšte aký)

    Hlasy: 4 4,2%

  • Celkový počet hlasujících
    96

DeletedUser

Guest
Pro mne nejlepší kmen co kdy byl na S13 byl AIE (AIE 4ever) jsem rád že jsem vněm byl, a jsem na to hrdý.... Jen škoda že jsme všichni musely skončit..... (Já, Marting-z , Furgon, The Nowis a mnoho dalších...)
 

DeletedUser27281

Guest
No tak pokud budeme nahlížet do minulosti, tak K 25 byl ze začátku opravdu super kmen, jinak si myslím, že velkou nadějí mají UK...
 

DeletedUser21279

Guest
Obsah tabulky je opět neaktuální, avšak UK i UK-G stále zůstává :)
 

DeletedUser28108

Guest
Myslím, že by se žádný kmen na "světu" 13 neměl podceňovat a už vůbec ne naopak.
Jenom přece kmen, který chce tady vyhrát musí mít velké procento mapy, tak velké, že tato hra bude ještě dlouhá.
A proto se nedá říct, že některý z kmenů by byl kmenem budoucnosti.:cool
I když *UK* má k vítězství našlápnuto dobře, tak si tady musíme přiznat, že finále je ještě daleko. :(
*UK* bude muset porazit všechny své současné nepřátele, pak všechny své spojence a samozřejmě i svojí akademii. :cry
Pokud by si všichni naráz přiznali, jaká je budoucnost spojenců *UK* (a začli s nimi bojovat), tak by se *UK* stalo buď legendou, která porazila všechny a nebo spíš pouhou vzpomínkou.:blush

Ale prozatím jsi hráči *UK* vedou na výbornou. :king
Jen tak dál. :)
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
No já myslím,že máš příliš velké a hlavně z tvé strany zbytečné obavy o naše spojence. Jinak díky za chválu kmenů *UK* a samozřejmě i jejich spojenců si zapoměl dodat. To se jen tak nevidí,neboť posledně se tady házely na *UK* jen špíny...
 

DeletedUser28108

Guest
Nemáte zač :))

Přidal jsem další názor ve vedlejší sekci, nezapoměň taky poděkovat :)
 

DeletedUser30198

Guest
starost o spojence

Tak to je teda síla, když už mají spojenci fedry takové, že dělají podrazy nejhlubší na UKáčka.

Pevně věřím, že styl hry BAR&AW se mnohým přítomným bezskrupulním a bez charakterním hráčům líbí, a pevně doufám, že takovíto bezcharakterní a bezskrupulní hráči s 13 nebudou mít nikdy možnost se stát členy společenství UK.


:rofl:rofl
 
Nahoru