• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa TOP 10 kmenů Světa 3

DeletedUser

Guest
no nekam se to hybat musi a doufam ze tak jak si to kaudy preje



P.S.: FANCLUB ODVETA :):):):)

Hovoril som si že ťa odniekiaľ poznám teraz už presne viem odkiaľ ... v poslednom čase mi pamäť neslúži :D

No a teraz ako tak pozerám 4 dni som tu nebol a Peruni sú preč takže určite sa to nevyvíja dobrým smerom bohužiaľ :(
 

DeletedUser

Guest
no peruni skoncili u nas (Toayen) a mozna i nekde jinde

nepratele mam stredne daleko takze u mne je to pohoda a klidek

a ani sem necekal ze si na to zpomenes (jakze to bylo nejvic chyb v rimskych cislicich :))

nejak te tam nemuzu najit hrajes jeste ?
 

DeletedUser

Guest
no peruni skoncili u nas (Toayen) a mozna i nekde jinde

nepratele mam stredne daleko takze u mne je to pohoda a klidek

1:a ani sem necekal ze si na to zpomenes (jakze to bylo nejvic chyb v rimskych cislicich :))

2:nejak te tam nemuzu najit hrajes jeste ?

1:jj bolo to nieco s rimskymi cislicami uz si nepametam po ktore cislo sme dosli ale mam taku potuchu ze som mal najviac chyb :D:D myslim ze 3 :D:D
2:nie skoncil som z rovnakeho dovodu ako Habrton akurat za iinych okolnosti :) este pred prazdninami (neviem krto by sa mi mesiac staral o 1,5 mio ucet .... a uz som sa ani nerozvijal takze asi mesiac som sa ani bodmi nepohol nebavilo ma klikat na 120 dedin a to ich bolo este malo a cuduem sa tym co maju dedin ovela viac a chce sa im ... teda ak nemaju Pú lebo s Pú je to ovela lachsie :)
ok asi by sme mali s debatou skoncit lebo pride Vrah a zabanuje nás :D

tak aby som nebol off topic ... nevie niekto ci sa da niekde zistit kolko % mapy zabera nejaky kmen ??? aby som priblizne vedel vypocitat ako dlho potrva s3 :D
 

DeletedUser

Guest
Nemohol by to niekto pozret a nahodit na novo??Nejak to tu stichlo,myslim cele forko.
 
Nahoru