• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapy & statistiky S7

DeletedUser11059

Guest
No vidíš Nulli, a to jsem právě chtěl vyzvědět tady na Vašem fórku, ale i tady nic není . :cry .

Jinak ahoj. Rád tě slyším (ehm, vidím :shock ).
my u nás se pokoušíme komunikovat na hlavním fóru i s nepřítelem, ale často to vypadá, že to je komunikace našeho kmenu a spojenců :D .
My máme nepřátel pořád dost. Limit na kmen 20 (a nás je pořád jen 12) nedává takové možnosti, když proti nám stojí vždy aliance (nebo víc aliancí), kde jsou plné stavy kmenů a je jich třeba 4, nebo 10 kmenů v každé ali. Ale už se nám poařilo dvě největší zlomit (jedna už zanikla a druhá se rozpadá .... takže úspěch).
 

DeletedUser18381

Guest
Ally jako celek mozna ano, ale RRJK vas budou strasit i nadale, jen tech barbaru je tam porad strasne moc a nudne to komplikuje vyvoj hry na s8. Ale co nadelame..
 

DeletedUser11059

Guest
Toho jsem si triangle všiml, že jste posíli opětovně o dva hráče (myslim KW-DN) ... a ty barbarky mě opravdu vytáčejí.
Jenom mimochodem ... koukám, že naše fórum je nám nejspíš malé :scratch
A ještě jednou zdravim nejen pepítka a nullču, ale všechny staré známé, co se ještě na 7 potloukají.
 

DeletedUser11059

Guest
Je pravda, že co jsem hrával 7, tak jsem na fórum taky nezavítal ... až na 8 jsem se sem juknul poprvé a nyní tu otravuji skoro pořád :shock
 

DeletedUser11059

Guest
já vim pepitko .... kdo všechno u Vás hraje z staré gardy?
 

DeletedUser28104

Guest
Kdo myslíte, že tento svět vyhraje? Každá diskuze v tomto směru je vítána

vyhraje to kmen,ktory este nevznikol. :)

to je moj tip
 

DeletedUser

Guest
První příspěvek byl zaktualizován resp. změněn od základu. Přeji tedy příjemnou diskuzi o dění na tomto světě.
 
Nahoru