• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

možnost vidět útoky na členy vlastního kmenu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42012
  • Vytvořeno

DeletedUser42012

Guest
Navrhuji možnost vidět útoky na všechny členy vlastního kmenu. Tím se posílí dle mého názoru i význam členství v kmenu. Bylo by možné posílat hráči podpory včas i když momentálně není u pc a nestihne si o ně napsat. Třeba na Kingsage nebo na Goodgame Empire je toto umožněno a je to velice užitečné.
 

DeletedUser40852

Guest
Já osobně jsem proti tomuto návrhu. Jako útočník pak nebudu mít šanci dotyčného nachytat nepřipraveného když tu nebude. Třeba v noci apod. Kmenu by to i umožnilo hlídat neaktivního člena. To už by jsi mohl rovnou navrhnout že by se podpory automaticky odeslaly do ohrožené vesky. Mně se to nelíbí.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přesně tak, tahle hra má být také o komunikaci a spolupráci, tímto způsobem by útočníci neměli už téměř žádnou šanci nikoho překvapit nepřipraveného.
 

DeletedUser25426

Guest
Já se s něčím takovým už setkal v jedné nejmenované komerční hře - a musím kvitovat, že to bylo docela dobrý ;)

Spolupráci hráčů to nesnižuje - naopak - mohou být aktivní a pomoct, i když napadený hráč zrovna není online a neškemrá o podpory...
A vzhledem k tomu, že obránce je na tom vždy hůř než útočník - náročností na čas a zkušenostmi ve hře, bral bych to třeba jako kompenzaci za výhodu, kterou hra dala útočníkům naposledy - posílání vláčků v rozmezí 100 ms. Ta je pro obránce mnohem horší zlo, než by pro útočníka byly viditelné útoky na členy kmene...
 

DeletedUser40852

Guest
Tím pádem by se ale mohl zrušit zástup v dovolené, hlídal bych cizí účet ze svýho , a rovnou by se mohla zavést funkce varování, já bych poslal útok a všem soukmenovcům hráče na kterého bych útočil by přišla zpráva že jsem poslal útoky, pak by jim to mohlo napsat, že podpory byly automaticky odeslány a můžeme to přestat hrát
 
Nahoru