• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mrtvé kopí v nechráněné barbarce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41736

Guest
Ahoj
mám možná blbě začátečnický dotaz, ale postupně se rozkoukávám. Dneska mě zarazila situace, kdy mi zemřel jeden kopiník při útoku na nechráněnou barbarku (hradby 0). Posílal jsem 10 kopí a 4 sekyry a dokonce jsem měl štěstí 23,2%. Když jsem to dal do simulátoru, tak mi tvrdil, že nikdo umřít neměl.

Do vedlejší obdobné barbarky jsem posílal 8 kopí a 3 sekyry a všichni se vrátili OK.

Čím to?
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Úroveň opevnění.

I nulté opevnění dává 20 základní obrany.
 

DeletedUser

Guest
- ale výpočet simulátoru by měl sedět.. (pokud se nepřehlídl ve štěstí..)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já se díval na okolí toho účtu na S42 - nevím, kde vzal informaci, že obě barbarky, o kterých mluví, nemají opevnění.
 

DeletedUser41736

Guest
No když jsem na obě útočil ze začátku, tak jsem do obou procházel stejně a podle simulátoru to tak šlo jen bez hradeb. No a pak jsem jednou narazil, tak mě to překvapilo.
Dneska jsem v ní narazil znova a podle výsledku simulátoru té barbarce zase narostly hraby, teď už na 2. Zajímavé je, že ostatní barbarky jsou od začátku stejné.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Každá barbarka má jiný RNG výstavby budov (takže někde je upřednostňovanější opevnění než jinde) a navíc na ty ostatní někdo může posílat berany/katapulty.
 

DeletedUser2901

Guest
U barbarek je výstavba stejná,jediné kde se to liší jsou bonusovky... ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru