• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nápad pro verzi 8:0 - hromadné odesílání vojska

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3219
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3219

Guest
mám nápad a zajímalo by mě, co si o ně myslíte:

S tím jak staré světy postupují a hráči mají čím dál tím víc vesnic a vojsk, ustupuje taktická a stragetická rovina hry "brutálnímu klikání". Hodně klikání se už podařilo odstranit, ale jedno stále zůstává - posílání vojska a to jak na obranu, tak na útok. Tisíc útoků znamená minimálně 4.000 kliknutí a hru tak ve finále vyhravá ten, kdo si najde víc času na bezduché klikání.

můj nápad je jednoduchý:
script, který vám podobně jako při masové rekturaci umožní hromadně posílat jednotky - jako podpory i útoky. Byl by to veliký zásah do hry, ale jak útočníkovi, tak obránci by odpadlo strašně moc klikání.

Script by samozřejmě neumožnoval opožděné, nebo automatické odeslání (to by zásadně poškodilo hru), jenom by umožnil poslat 1.000 útoků (nebo podpor) buď na jediný (nebo více cílů) jediným klikntím.
Praktický příklad: vyberu skupinu, hromadně nastavím vojsko, nastavím cíl (cíle) a odkliknu... a 1.000 vojsk se najednou vydá k cíli ;-)

Pro programátory práce na chvíli, pro hráče nedocenitelné ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru