• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh na vylepšení DK App Android

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38373
  • Vytvořeno

DeletedUser38373

Guest
Zdravím Vás,


Já bych uvítal v appce, nějaké přepínání vesnic, prostřednictví např. šipek. Osobně mně nebaví hledat na mapě jakoukoliv vesnici, když chci na ní přepnout.

Můj návrh by byl:
336px-Náhled_vesnice.jpeg

Fungovalo by to to tak, že kdyby hráč chtěl přepnout na další (vpřed či zpět) vesnici, zmáčkl by šipku a přepnulo by ho to na další vesnici. Na PC když hráč zmáčkne "D"(dopředu) či "A" (dozadu) tak ho ho to přepne na další vesnici. Na mobilní verzi tato možnost není. CO to takhle napsat vývojářům? :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Nikdy jsem tyhle funkce nepoužil, ale můj selský rozum mi říká:
Je-li "Wiki projekt" název vesnice, pak vpravo a vlevo od něj mohou být šipky, přičemž po podržení některé ze šipek delší dobu by se rozbalil seznam všech vesnic, ze kterého by šlo zvolit tu, do jejíhož náhledu se poté vstoupí. Tím by se to vyřešilo lépe.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Takto velké šipky určitě nejsou dobrý nápad, mohlo by se stávat často, že by hráči přepínali vesnice "omylem". Zkuste mi sem hodit grafický návrh šipek vedle názvu vesnice, jak psal tantalena, určitě je to lepší nápad a rád to navrhnu vývojářskému týmu našich aplikací.
 

DeletedUser38373

Guest
To byl pouze náhled, jak by to mohlo vypadat. Jinak zkusím něco udělat ;)
 

DeletedUser39087

Guest
Už som to nejakú chvíľu na androide nehral ale nefunguje to tak že chytíš názov vesky a keď ho posunieš doľava/doprava tak ťa to hodí na predchádzajúcu/dalšiu vesku ? a na 100% viem že keď tam 2x klikneš otvorí sa ti zoznam vesiek ...
 

DeletedUser38373

Guest
Ano máš pravdu.. Ale funguje to trochu jinak stím přepínáním. Aby to přeplo na další vesnici musíš hráč kliknout viz. obrázek

Náhled_vesnice.jpeg

A i stím seznamem je to pravda. Omlouvám se, ale nikdy jsem si toho nevšiml..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No vidíte, záhada vyřešena. No1s Perfect - děkujeme!
 
Nahoru