• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh na vylepšení sdílení vojenských příkazů 2

DeletedUser40716

Guest
Citujem: Sdílení vojenských příkazů umožňuje sdílet a vidět příkazy tvých členů z kmenu na stránce informací o vesnici. Zde si můžeš vybrat, se kterými členy budeš své příkazy sdílet, stejně se tu můžeš také přidat, abys viděl příkazy ostatních členů tvého kmene.


Prosím Vás je to super vec, ale nedá sa to spoločne aj se Spojenci ?
Veľmi by to pomohlo.


Ďakujem
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Já sám jsem chtěl tento dotaz udělat, takže za mě máš velké +.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Sdílení vojenských příkazů určitě ještě plánujeme vylepšit, samozřejmě tento návrh sdílení příkazů také se spojenci, již v návrzích padl a leží na stole u vývojářů hry. Nemám však zatím žádné informace, zda-li se na zakomponování této funkce do hry pracuje.
 

DeletedUser40716

Guest
Poďakovanie

Já sám jsem chtěl tento dotaz udělat, takže za mě máš velké +.

Sdílení vojenských příkazů určitě ještě plánujeme vylepšit, samozřejmě tento návrh sdílení příkazů také se spojenci, již v návrzích padl a leží na stole u vývojářů hry. Nemám však zatím žádné informace, zda-li se na zakomponování této funkce do hry pracuje.



Ďakujem, už teraz sa teším :)
 
Nahoru