• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh na zrušení novinek na s25

DeletedUser11059

Guest
Je to tak. U nějakých servrů v jiných zemích se již dnes používá právě zkrácení výcviku (rekrutu) vojáků. K nám to zatím nedorazilo ... což je nejspíš tím, že tam je na DK zatím větší tržní síla.
Zatím je DK pořád tou levnější variantou, jak si užít za "rozumnou" cenu.
 

DeletedUser32205

Guest
no jeste porad jsou to DK, ale uz se to blizi ke hranici, za kterou se hra uplne zmeni. napriklad uz ted je to skracovani vystavby dost klicove na zacatku, hlavne pri poslednich stupnich kovarny, dotycny ziska naskok 2,3 dny pri dokonceni panskeho dvoru. nekdy mam pocit ze to udela vic skody nez osohu, kdybych jako novacek vrazil premiove body do vystavby vesnice, a nekdo me i tak zabere, v zivote uz na DK nevlezu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31103

Guest
Ono nakonec to pro ně bude celkově ztráta. Mnoho kvalitních hráčů to časem znechutí ( pokud už se tak nestalo) a zbydou jen hráči,co pú nepoužívaj s pár těch,který si budou na úkor jich honit trika a cpát do toho prachy. Otázkou je,jak i je to bude dlouho bavit, když nebudou mít mnoho kvalitních soupeřů.

Osobně bych radši krapet zdražil pú a vsunul nějakou tu reklamu, třeba na úvodní stránku by se jí trocha vešla.Při troše extrému nějakej ten bilboardek u cest ve vesnici, na střechách budov atd. :rofl
 

Deleted User - 18375

Guest
Pokud potřebuje INNO pokrejvat náklady, tak ať zvýši cenu pú.

Když si vzpomenu jaký odpor vyvolalo zdražení PU posledně a jaký odpor vyvolává zavádění nových placených služeb (alespoň zde na foru), tak mi přijde, že nové placené služby jsou přijímány mnohem lépe. Méně hráčů se zlobí.
 

DeletedUser2901

Guest
Na Grepu to bylo jednoduché, cena stejná, a firma navíc dává bonus za dobytí zlatek...
Pak se ale stává ve hře, že zlatníci jsou na špici, a nezlatníci nepremiaci nemají šanci...

Osobně jsem si to zkusil na světě lambda, kdy jsem se dlouho držel na špici, víceméně 2 měsíce jsem byl TOP 1 s nejen největším počtem bodů, ale i s off rankem. U hráče, který má zkušenosti, a použije premiové výhody je to smrtící kombinace...

Je ale zase fakt, že ne každého to pak baví dál hrát, a prostě účet předá nebo zruší... :)
Pak je celá ta investice do hry zbytečná... :)
 
Nahoru