• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh o vytvoření kmenové mapy

DeletedUser41238

Guest
Zdravím, napadlo mě vylepšení hry, které mi a spoustě dalších hráčů pomohlo. Můj návrh se týká přehlednosti kmenů skrz kmenové mapy - jestli by nebylo dobré udělat u profilu kmenů nějaký malý přehled pozice na mapě, jako to je u všech hráčů. Mám na mysli tu mapku, kde je růžově zvýrazněn hráč, aby bylo jednoduché ho identifikovat, kde je. To samé bych nějakým způsobem vytvořil u kmenových profilů, jelikož momentálně ten, koho zajímá, jestli je daný kmen v jeho blízkosti nebo ne, si musí buď proklikávat jednotlivé hráče z téhož kmene nebo musí znát stránku tribalwarsmap.com či cz.twstats.com (mnoho hráčů je nezná). Bylo by to rozhodně velice příjemné a hlavně přehledné hledání. Kdyby se podařilo toto nějakým způsobem prosadit, bylo to fajn. Povězte mi, co si o tom myslíte. Budu rád za veškerou kritiku.
Sára
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tento nápad se nám již dostal na stůl. Určitě to není špatný nápad, ovšem nevýhodou je, že některé menší kmeny by na mapě nebyly vůbec vidět, protože mapka by nemohla zabírat moc místa a musela by být malá. Z toho důvodu jsme se zatím rozhodli tento nápad nerealizovat.
 

DeletedUser41028

Guest
Co mapku udělat přibližovací. Každý by si jí mohl přiblížit a v přiblížení posunout na libovolné místo na které by chtěl. Pak by kmeny mohli být vidět všechny. A pokud by bylo nedostatek barev, tak by kmeny od třeba 0-50 000 bodů označeny barevným kolečkem kmeny od 50 000-100 000 kolečkem atd at.. :)
 
Nahoru