• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrh - SLEVA ceny MINCE

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41174
  • Vytvořeno

DeletedUser41174

Guest
Dobrý den

Pokud dovolíte, chtěl bych Vám představit můj nápad na vylepšení našeho jediného Casual serveru.

Vedli jsme o tom v našem kmenu VIKING debatu a téměř všichni by tuto novinku rádi přivítali.
....
Když se podívám na mapu, tak je všude stovky a tisíce malých 80 bodových vesniček, které nikdo nechce. Tak mě napadlo. Nechtěli by jste na tomto světě slevit cenu mince na polovinu ? Všichni hráči by potom měli prostředky nato zabírat i prcky, celý svět by byl lépe vyplněný hráči, né barbarkami. Což by budilo příjemnější pohled.
....
Tato novinka by nemusela být trvalá, mohla by být například jen na 2 měsíce, podle toho jak uznáte za vhodné :)

Určitě by to bylo super zpestření, díky za Vaše názory !

Ragnar Lothbrok W ( Casual )

Kmen - VIKING
 

DeletedUser

Guest
Já jsem rozhodně pro. Tak s tím se ani nedá nesouhlasit.
Spíš by mohlo současně s tím dojít i na uzavření registrací pro tento svět a spustit druhý Casual. Přeci jen vesnic už je tu narváno až až. :)

*H.o.n.z.a-P.r.i.n.c.l*

Kmen Walls
 

DeletedUser41192

Guest
Dobrý den

Pokud dovolíte, chtěl bych Vám představit můj nápad na vylepšení našeho jediného Casual serveru.

Vedli jsme o tom v našem kmenu VIKING debatu a téměř všichni by tuto novinku rádi přivítali.
....
Když se podívám na mapu, tak je všude stovky a tisíce malých 80 bodových vesniček, které nikdo nechce. Tak mě napadlo. Nechtěli by jste na tomto světě slevit cenu mince na polovinu ? Všichni hráči by potom měli prostředky nato zabírat i prcky, celý svět by byl lépe vyplněný hráči, né barbarkami. Což by budilo příjemnější pohled.
....
Tato novinka by nemusela být trvalá, mohla by být například jen na 2 měsíce, podle toho jak uznáte za vhodné :)

Určitě by to bylo super zpestření, díky za Vaše názory !

Ragnar Lothbrok W ( Casual )

Kmen - VIKING

Jsem pro. Bylo by to super.
 

DeletedUser40974

Guest
Jsem pro

Jsem také pro :) řečník nejsem, takže víc toho nepovim :D
 

DeletedUser40698

Guest
Když se podívám na mapu, tak je všude stovky a tisíce malých 80 bodových vesniček, které nikdo nechce.

Můžeš mi prosím tě ukázat a dát souřadnice s barbarkami které mají 80 bodů? Já vidím samé 26 bodové :walla to je velký rozdíl, protože 26 bodová nemá ani surovinovky na levelu 1, totálně totální holovesnice, tu prakticky nemá cenu zabírat a přesto jsou z donucení zabírány.
Ono by bohatě stačilo, jen kdyby zapli aby barbarky rostly.

Takový poznatek, na s36 se některým nechtělo zabírat třeba 2000 bodovou vesku protože je to prý škoda šlechtice, na s39 se zabírají třeba i 500 bodové a dokonce třeba 30 bodové(hamty, hamty) a na casualu ty 26 bodovky se zabírat musí, protože tam jiné až na výjimky, nejsou. Bych řekl, že za takovou 2000 bodovou vesku by jste skoro platili diamanty jak by jste byli rádi, že by se to aspoň trochu vyplatilo.

Takže ne návrh, ale prosba aby se zapnul růst barbarek, nemusel by být jak jinde do 3000 bodů, ale třeba jen do 500 bodů.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči světa Casual,

váš návrh byl již zodpovězen kolegou ze Supportu v duplicitním vlákně, takže slevu mincí určitě neplánujeme.

Ohledně Casualu 2 jsem již mluvil s vývojáři hry a není vyloučeno, že by se v budoucnu tento svět opravdu spustil.
 

DeletedUser40698

Guest
Jenže já nenavrhoval slevu mincí, ale zapnutí růstu barbarek, ale to je šumák. Casual je stejně zabitej. Zbytečný se durdit.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jenže já nenavrhoval slevu mincí, ale zapnutí růstu barbarek, ale to je šumák. Casual je stejně zabitej. Zbytečný se durdit.

Reagoval jsem na první návrh této sekce. Ohledně růstu barbarek, v tak pokročilé fázi to už nemá tolik význam a my nechceme do nastavení tak starého světa již zasahovat.
 
Nahoru