• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Na akom hudobnom nástroji hráte?

Na akom hudobnom nástroji hráte?

  • Husle

    Hlasy: 2 1,2%
  • Gitara (akákoľvek)

    Hlasy: 21 12,8%
  • Klavír

    Hlasy: 19 11,6%
  • Flauta

    Hlasy: 4 2,4%
  • Trúbka

    Hlasy: 2 1,2%
  • Bubny

    Hlasy: 7 4,3%
  • Harfa

    Hlasy: 1 0,6%
  • Niečo iné (napíšem)

    Hlasy: 19 11,6%
  • Nehrám na žiadnom hudobnom nástroji.

    Hlasy: 89 54,3%

  • Celkový počet hlasujících
    164
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já si varhany představuju, jako ten velkej nástroj, kterje zabírá půl kostela...
 

DeletedUser

Guest
Tak začni žít v realitě :cool Varhany jsou široký asi půl metru, ale jak který - ty dvojitý víc a dlouhý jsou asi metr. Mám je ve stole, takže je jen vysunu, jako klávesnici od počítače a hraju. Je to pohoda. :cool
 

DeletedUser

Guest
Šmarjá, to jsou mi vymoženosti. To by sis měl někdy přijít zahrát k nám do kostela. Varhany dlouhý tak, že je člověk sotva zvládně s plně rozpřaženejma rukama od kraje do kraje ... a těch čudlíků co tam všude je...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

tak jsem se rozhodl, že si zkusím zahrát na foukací harmoniku, čili foukačkul. Nalezl jsem doma jednu starou tatranku a zkusil to na ni. Našel jsem i leccos na netu, ale ani za boha nemůžu zjistit, jak je ta moje harmonika laděná!

Mno a jinak hrajete takiy někdo, docela byhc ocenil rady přímo od profíka.
 

DeletedUser

Guest
hraješ na harmnoiku, nebo si jenom rýpeš? :D

Mno takhle se to hrozně jednoduše popisuje, jenže já to moc nepoznám... já mám hudební hluch (ale přesto se chci učit, myslím ,že by ot nemělo být tak hrozný jak třeba na kytaru).
 

DeletedUser

Guest
Ale já si chci hrát jen tak pro radost, prostě třeba jednou za rok u ohně, místo kytary, nebo ... já nevím
 

DeletedUser

Guest
No supr!! To jenom schvaluji!!!
Můžu jednu radu? Zeptej se našeho multiinstrumentalisty Habrtona - určitě tě rád zasvětí do hry na harmoniku. Nepochybuji o tom... :)))
 

DeletedUser2502

Guest
No i já se přidám. Taky jsem se sám učil. Začátky byli těžký. To bylo ještě na internátě a kluci mně vyhazovali na záchod, že se to nedá poslouchat. A tak jsem trénoval na záchodě. No a dneska už to trochu umým. Dokonce jsem svého času založil kapelu, ale z nedostatku času jsem toho nechal a oni hrajou dál.
Já mám doma sice dvě kytary, ale vytáhnu je jen při rodiných oslavách a nějakých akcích.
Jo kdysi to mně bylo 20 let jsem chodíval hrát do hospody a bylo to bezva, když se sešly 2 - 3 kytary, banjo, housle a basa tak to zpívala celá hospoda.... jó to byli časy:cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru