• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Najlepší z najlepších (podľa Vás)

DeletedUser

Guest
Takže, taká súkromná sieň slávy. Vlastne ide o osobnosti sveta podľa vášho názoru vo viacerých kategóriách. Je na vašom posúdení koho kde napíšete, žiadne diskusie okolo toho nie sú povolené.

Toto si len okopírujte a doplňte mená hráčov a kmeňov.
Kód:
[B]Najlepší útočník:[/B]

[B]Najlepší obranca:[/B]

[B]Najlepší vodca:[/B]

[B]Najlepší kmeň[/B]:

[B]Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč:[/B]

[B]Najmenej rešpektovaná osoba:[/B]

[B]Najlepšia vojna:[/B]

[B]Najviac vzdelaná osoba na svete (najinteligentnejší):[/B]

[B]Najväčšia kontroverzia:[/B]

[B]Najväčší osobný zážitok zachovaný v pamäti:[/B]


* Pri naj hráčoch či kmeňoch nemusíte brať ohľad na rebríček, kľudne môže byť podľa Vás najlepší kmeň aj ten ktorý nie je v ToP 20, ba aj taký ktorý už neexistuje. To isté platí aj pri hráčoch, kľudne to môže byť hráč, ktorý už ukončil pôsobenie na tomto svete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Najlepší útočník:Meduzk

Najlepší obranca:MaliBrumla (bohužel už si nepamatuju jeho nick přesně)

Najlepší vodca:Kocúrkovo13

Najlepší kmeň:AIE

Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč:Jirka987 Furgon Kocúrkovo13

Najmenej rešpektovaná osoba:Lord Carrio

Najlepšia vojna:AIE vs. HUMMER

Najviac vzdelaná osoba na svete (najinteligentnejší):-----

Najväčšia kontroverzia:-----

Najväčší osobný zážitok zachovaný v pamäti:Chvilku sem vlastnil testoves.


Toto je můj názor,každý má svůj,tak si nepříznivou kritiku nechte.
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Najlepší útočník: Skaut80

Najlepší obranca: Salva - pokud nechtěl,těžko se mu něco bralo

Najlepší vodca: Nikeria

Najlepší kmeň: spojenectví kmenů *UK* a Futurama

Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč: oblúbený - Nikeria,TetaMarc,shadowcompany /rešpektovaný - Topmaster,Skaut80 , Monikanz1

Najmenej rešpektovaná osoba: Meduzk

Najlepšia vojna: *UK* vs. VVV,Wowes,AIE,K25,CIBULE,DREAMS,/+CC+,Bl-Ús,AW,str,B@S,-SMRT- - omlouvám se jestli jsem nějaký lůzrkmen zapoměl

Najviac vzdelaná osoba na svete (najinteligentnejší):-----

Najväčšia kontroverzia: když padl kmen Dreams a někteří hráči si kontroverzí "i hrome" vyloženě nakakali do úst...

Najväčší osobný zážitok zachovaný v pamäti: Vyhnání kmene AW ze středu světa jo a pak ještě drsná kalba na srazu kmene *UK* minulý rok...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser30198

Guest
Najlepší útočník: skaut80

Najlepší obranca: pucmeloud/dita vrch

Najlepší vodca: nikeria

Najlepší kmeň: *UK*áčka

Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč: nikeria

Najmenej rešpektovaná osoba: swodn3

Najlepšia vojna: *UK* vs převážná část zbytku světa(BOS, blůs, cc, aw a jiné pochybné spolky)

Najviac vzdelaná osoba na svete (najinteligentnejší): :) neznám veškeré hráče světa, nemohu posoudit, ale v UK je mraky inteligentních, takže předpokládám že nejinteligentnější osoba je v *UK* a je tam dlouho.. :)

Najväčšia kontroverzia:

Najväčší osobný zážitok zachovaný v pamäti: když na 600tisícového hráče útočily tři kmeny aby ho zničili a ještě k tomu se jim to nepodařilo :DD :)neboli AIE vs. HUMMER - opravdu nezapomenutelná válka :)

A samozřejmě i ta kalba na srazu *UK* s Wurfíkem a ostatními !!!!
 

DeletedUser28108

Guest
Najlepší útočník: Tony 007

Najlepší obranca: Chuck mototruck

Najlepší vodca: Van Horn

Najlepší kmeň: =BAR=

Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč: Mates1274

Najmenej rešpektovaná osoba: DJ PECA

Najlepšia vojna: AW vs BB

Najviac vzdelaná osoba na svete (najinteligentnejší): Xryba (na 100% co se týče hudby)



Najväčšia kontroverzia: *UK* a jejich unie pochybných kmenů :cool (jsou namachrovaní, až neslušní, tím mám na mysli jejich časté výroky o tom jak jsou některé kmeny úplně na nic apd.)
Jen je škoda, že světy vyhrávají ve většině kmeny jako *UK*, podle mě by se kmeny, které chtějí vyhrát měly tvořit jinak, takovéhle namachrované "cosi" vůbec nemám rád. :p


Až tu na mě budete UK:king nadávat, tak si přečtěte co zde píšete vy o ostatních kmenech, tak tedy i já se připojím s názorem, ale tentokrát o vás.
Když tak raději pošlete nějaké ty sekery na DK ;-)
:hi:hi:hi
Najväčší osobný zážitok zachovaný v pamäti: 5.11.2010 - "akce" s marinak158 :)))

:):):)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28904

Guest
Najlepší útočník: nejspíš já :)

Najlepší obranca:
nebudete tomu věřit, ale podle mě je to KralMaikel , určitě je tu i dalších spousty výborných obránců, ale jejich kvality mi moc nepřísluší posuzovat, jelikož jsem s nimi nebojoval, s KralMaikel jsem bojoval hodně dlouho a dokázala mi, že bránit se opravdu umí velmi dobře, ikdyž stále proti velké přesile, vzdorovala mi hodně dlouho :)

Najlepší vodca:
nikeria

Najlepší kmeň
: společenství UK (myslím, že je asi samozřejmostí, že zde uvede každý svůj kmen)

Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč:
nikeria

Najmenej rešpektovaná osoba: tony 007

Najlepšia vojna:
UK + RAS vs zbytek sv13 - pokud bych to měl upřesnit, tak sice se ta válka zatim jenom rozvíjí, ale bude to UK vs B@S

Najviac vzdelaná osoba na svete (najinteligentnejší):
spousty hráčů neznam osobně, tudíž nebudu posuzovat

Najväčšia kontroverzia:
nejspíš pochybné okolnosti pádu DREAMS

Najväčší osobný zážitok zachovaný v pamäti:
samozřejmě sraz UK byl super, ale co mi asi nejvíc zůstalo v paměti je již zmíněná likvidace DREAMS, kdy během jednoho víkendu byl totálně zničen odpor tohoto kmene, ať už příčina byla jakákoliv.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Než se dostanu k tomu co zde má být si neodpustím jednu poznámku:Po přečtení přízpěvků od Wurfa,monoera mi nebylo moc dobře.Proč?Protože od členů kmenu (který snad prezentují) který vévodí tabulkám bych čekal jiné chování...,kde je to gentlemanství členů "spojeného králoství" to aristokratiké povznesení......místo toho se dozvídám o:
"BOS, blůs, cc, aw a jiné pochybné spolky" (monorea) a "*UK* vs. VVV,Wowes,AIE,K25,CIBULE,DREAMS,/+CC+,Bl-Ús,AW,str,B@S,-SMRT- - omlouvám se jestli jsem nějaký lůzrkmen zapoměl" (Wurf)
Prostě velice dobrá vizitka *UK* a to i přez moji úctu ke Skautovi,který se nejen zde chová zdvořile a z nadhledem...:(:(

Teď k tomu proč tady na tomto topicu jsme:



Najlepší útočník: Kdysi Oselot

Najlepší obranca: Mažňák a Šílenec (R.a.S)

Najlepší vodca: Těžko soudit,ale jeden z těch nadpůměrných je Van Horn

Najlepší kmeň: Nejde odpovědět jednoznačně...:D:D:D

Najviac oblúbený/rešpektovaný hráč: Tak těch bylo více:eek:ptigen,Solitary Wolf,Confucio,Oselot,Preddy a samozřejmě i 905960807

Najmenej rešpektovaná osoba: Těch bylo taky spoustu za dobu co jsem hrával :D:D:D:D a nejlepší je si je ani nepřipomínat.

Najlepšia vojna: Těch bylo asi dost,ale ulpívá mi v hlavě akce -SMRT- vrs. Saxousek na K31.Byl to sice jen dílčí úspěch,ale i to stačilo.Pak si nás sice R.a.S podalo na K32,ale byla to rychlá a čistá práce.

Najviac vzdelaná osoba na svete (najinteligentnejší): Těžko říct...asi já...:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Najväčšia kontroverzia: Rozpad Pekla a pár dnů poté,kdy Zemruch a spol v novém kmeni *-NK-* "seděli" na dvou židlích.

Najväčší osobný zážitok zachovaný v pamäti: Seznámení se ze spoustou úplně suprových lidí ( a to nehledě na kmenovou příslušnost ). :D:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru