• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Napadení skrýše

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mohl by mi někdo laskavě vysvětlit proč nemůžu katapultama napadnout cizí skrýš?
Co je to za nesmysl?Když můžu napadnout všechno ostatní tak proč né skrýš?
Ty katapulty jsem dělal kvůli tomu,teď mi jsou nanic.
Pročnemůžu napadnout skrýš?
Svět 27
 

DeletedUser

Guest
Skrýš je přeci hráčův nedobytný trezor ... K čemu by ji měl, kdyby šla vyrabovat? :scratch
 

DeletedUser

Guest
Tak to je špatné...Myslel jsem že alespoň těma katama ji můžu naušit.Tak nic no.

Vracím se totiž k hraní po 3leté pauze a strašně moc věcí už jsem pozapomínal tak se omlouvám za hloupé dotazy :)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajaj

Pokud by ti nešlo o skrýš jako budovu,ale o surky z ní,tak je jiná fligna kterou předpokládám zná většina,ale ne všichni,jde o surky z tržnice: pokud má napadená ves zadanou v nabídce "nákup/prodej" sebere útočník i suroviny z ní.
 

DeletedUser27494

Guest
Mohl by mi někdo laskavě vysvětlit proč nemůžu katapultama napadnout cizí skrýš?
Co je to za nesmysl?Když můžu napadnout všechno ostatní tak proč né skrýš?

Ty katapulty jsem dělal kvůli tomu,teď mi jsou nanic.

Proč nemůžu napadnout skrýš?
Svět 27

To ti tolik zaeýí na 2000 surkách,kdyý max sklad)ú
pokud to neni bonuska je 400 000 ? Takze pokud maš na to dost jednotek a shcopnych unest maximum surek teoreticky by jsi mel odnest 398 000 surke a 2000 zustane ve skrýši, to ti tech 2000 tak chybí?
 

DeletedUser22316

Guest
Jajajajajajaj

Ať žijí emoce. (tak si ještě přisadím) Mám za to že tolik surek na jeden zátah nelze.
 

DeletedUser33829

Guest
Teoreticky by to šlo, kdyby měl ve vesnici kompletně zaplněný selák jen LK, tak by odnesl něco přes 400 tisíc.

Ale máte tři druhy surovin, takže nejde celkově o 398 000 surovin, ale o 1 194 000 surovin.

Psal o světě 27 a tam skladiště na maximum asi ještě nikdo mít nebude. :)
 

DeletedUser

Guest
ylim že na s27 bude mít dost neaktivních hráčů na farmení i bez skrýše :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru