• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedal by se zlepšit chat?

DeletedUser42314

Guest
Zdravím, mám takovou otázku, jelikož hodně využívám ve hře chat, tak mě a kámoše napadlo, že by blyo fajn mít i skupinové chaty, jako to je na facebooku, jelikož takhle mám hromadu zpráv nevím kde dříve odepsat, myslím,že by to bylo příjemné zlepšení, mít tam i skupinový chaty, nemyslíte? Docela by to usnadnilo komunikaci, zvlᚍ když řešíte s více lidma stejnou věc a je to osobní, jako třeba na koho půjdem a tak.:)
 

DeletedUser42314

Guest
Ok ok, promiň, nenašel jsem to. ale teď to vidím, tak dobrý.:)
 

DeletedUser33829

Guest
Vůbec se mu neomlouvej, mi tu maže příspěvek, že jsem si udělal srandu ze slova osobní, ale sám Tvůj dotaz nepochopil, i když sis mohl najít, že už se to tu řešilo.;)

Tvůj konkrétní problém by vyřešila i jiná možnost, která tu už byla též navrhována, ale také se nerealizovala, a to možnost rozdělit fórum do více přístupových sekcích a řešit to přes práva v kmenu, nyní nabízí fórum jen tři možnosti - veřejné, důležité a skryté. Vedení vidí všude a skryté většinou slouží vedení, takže Ti zbývá jen sekce důležitá, ale tam si můžeš řešit jen jednu oblast útoků, pokud to nemá nikdo jiný vidět.

Na tyhle možnosti se tu kašle, ale kmen si může vyplnit kolonku IRC chatu. Využívá to někdo? Já jsem na IRC chatu v rámci DK nikdy nebyl a mimo DK naposledy v roce 2009, nebo adresa stránky kmene. Tak tenhle fenomén je už také léta mrtev.

Takže abych byl konstruktivní a poradil Ti více, než ten, co si tu hraje na fotbalového sudího, když Ti problém nejsou schopni vyřešit v rámci DK, tak jej přemísti mimo DK, kmen Emmons na s10 měl vlastní fórum na internetu, nebo si můžeš zjistit skype lidí a řešit to v rámci skupiny na skypu.

Stačí zapojit myšlení a ochotu a můžeš to vždycky vyřešit i třeba mimo strukturu DK, je to jen o ochotě, zvláště když tady moc pozitivně nepochodíš. Navíc to má výhodu, že Ti to tam nikdo nebude moci ze supportu číst.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser42314

Guest
Jo to samozřejmě, dá. :D díky za radu a nedivte se, já se tu v tom moc neorientuji, hraji to min. 3 roky a za tu dobu jsem si vždy vystačil jen se svým důvtipem a jen od světa 46, se setkávám s lidmy co ty vychytávky používají, atd. takže se snažím přizpůsobit. ;-)
Každopádně už jsem si to začal řešit hold to uděláme hezky po staru jako na s 39 založím si něco na Facebooku :)
 
Nahoru