• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nepřišel mi aktivační e-mail

  • Zakladatel vlákna AdarsionCZE
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,

DK hraji už po několikaté a aktivační e-mail mi vždy po nějaké dobe přišel, ale nyní mi nepřišel a dostal jsem zprávu od DK teamu že pokud to do týdne nepotvrdím, zruší mi účet.
Tento účet jsem si saložil na e-mailu "milandotlacil3@seznam.cz", ale zapomněl jsem na tento e-mail heslo a tak jsem si e-mail změnil na "milandotlacil4@seznam.cz" a požádal jsem o nový aktivační e-mail, ale stále mi nic nepřichází ať si ho posílám znovu jak chci.
Prosím nějak mi ho pošlete ať si ho můžu potvrdit, nechci o ten účet přijít, mockrát děkuji.
AdarsionCZE
 

DeletedUser33784

Guest
1, Zkontroluj ještě jednou přesné znění e-mailu v Nastavení.
2, Prohledej e-mail skrz na skrz, je to sice nepravděpodobné, ale nakoukni od složky Spam.
3, Požádej o aktivační e-mail ještě jednou, je možné, že se požadavek vyřídí až za nějaký čas.
4, Pokud i tak e-mail nepřišel, napiš ticket na Support, tam jistě Tvůj problém ochotně vyřeší. (Určitě existuje něco jako ruční zaslání aktivačního e-mailu.)

Hodně štěstí, H. :hi
 

DeletedUser

Guest
Díky za rady, ale vše co jsi zde uvedl jsem si několikrát ověřil a stále nic :(
 

DeletedUser33829

Guest
Máš ho na hlavní stránce hry, tak jako odkaz na fórum, máš na něj dokaz ve hře na dolním panelu a máš ho i tady na fóru na každé stránce, když je v záhlaví.:D

Víc před oči to ani Ti dát nemohli.:D

Ale, že jsi to Ty.;) Tak abraka dabra tu.:D:p
 

DeletedUser

Guest
Máš ho na hlavní stránce hry, tak jako odkaz na fórum, máš na něj dokaz ve hře na dolním panelu a máš ho i tady na fóru na každé stránce, když je v záhlaví.:D

Víc před oči to ani Ti dát nemohli.:D

Ale, že jsi to Ty.;) Tak abraka dabra tu.:D:p

Aha sorry :D Nemám přístup k počítači hraju DK na mobylu :) Tak proto jsem to asi neviděl ;)
 

DeletedUser30368

Guest
Adarsione, na seznam chodí emaily z DK až po několika dnech, nevím čím to je. Např. centrum chodí hned. Gmail do dvou dnů.
 

DeletedUser33829

Guest
To ne Zelí, mám účet vedený na email taky na seznamu a aktivační kód mi přišel do minuty ani ne.;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Aktivační e-mail generuje automat a rychlost jeho odeslání je závislá na mnoha okolnostech,proto může jeho zaslání trvat od několika minut až po několik dní.
 

DeletedUser25426

Guest
Proč se mi tomu nechce věřit... Nově založený účet je potřeba do několika dní zaregistrovat - tak proč by mělo trvat automatu odeslání mejlu několik dní?
Můžeš to trochu upřesnit? Pokud to tedy je založený na faktech...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru