• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

neviditelný plast - tomato19992003

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41548

Guest
Tento předmět zneviditelní paladina,tudíž nepřikládám obrázek.

Nový předmět

Při strážní obhlìdce okolí, nalezl Paladin tento předmět:

Neviditelný plášť

Při hlubším prozkoumání bylo zjištěno, že má tyto schopnosti:

Znemožní obranci vidět příchozí útok.

Novým předmětem, vyzbrojíš Paladina ve Zbrojnici.
 

DeletedUser40698

Guest
Tento předmět zneviditelní paladina,tudíž nepřikládám obrázek.

Ale obrázek by dát šel a to čistě jen s třeba s bílým pozadím, ale pobavilo mě to, Rumburak co by paladin ala dk. :D

Jinak pravda, jak by nalezl plášť když je neviditelný?
Ale kdyby byl název Plášť zneviditelňující paladina, to už by bylo jiné kafe. A tím pádem by i obrázek mohl vypadat jinak.

O výhodě a síle tohoto artefaktu pro paladina však nemá asi ani cenu polemizovat.
A nakonec je to přece jasné, pravidla určena byla.

A teď mě nakonec napadlo je to neviditelný plast nebo plášť v tom je také rozdíl.
 

DeletedUser35350

Guest
Taky jsem to četl jako plast... Jsem si říkal to už dorazilo oplastování aj do středověku? :-D Njn, šetřej už nezbily denáry na brnění s plechu :-D.
 

DeletedUser33829

Guest
V textu píše plášť, ale proč ne i plast, když jsme měli přímo od Inna ve hře ocel.:rofl Navíc plast může být neviditelný, ale plášť je jen pohádka. Existují transparentní (průhledné) plasty, a když se plastová fólie zasekne ve stroji a pec ji začne horkem odpařovat, tak pak se jedná opravdu o neviditelný plast, jen by to chtělo ještě paladina a jeho doprovod obohatit o roušku, aby se sami nestali obětí neviditelného plastu.:hi
 

DeletedUser36491

Guest
Tento předmět zneviditelní paladina,tudíž nepřikládám obrázek.

Nový předmět

Při strážní obhlìdce okolí, nalezl Paladin tento předmět:

Neviditelný plášť

Při hlubším prozkoumání bylo zjištěno, že má tyto schopnosti:

Znemožní obranci vidět příchozí útok.

Novým předmětem, vyzbrojíš Paladina ve Zbrojnici.

Pokud jsi četl zadání, tak pro splnění všech podmínek, a tak zařazení tvého díla do hlasování, musíš připravit a předložit i grafický návrh předmětu. Prosím, zapracuj na tom, myšlenka zní zajímavě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru