• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NOVÉ Tituly na fóre

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajaj

Ano SK forum je na tom líp,především v seřazení témat. Čemu zde opravdu nerozumím je: PROČ je tu zájem "oceňovat" někoho, když jsou to (mimo moderátory...) spameři kteří zasekávají forum zprávama které patří do osobek,typu: Zdar Franto,jak se má Pepa? Pepa se má dobře... BLA BLA BLA HOVORY NA KTERÉ VŠECHNY "ZAJÍMAJÍ" :wall
 

DeletedUser

Guest
Zajdo, jestliže máš návrh na lepší uspořádání, napiš mi ho, třeba se něco změní, sice to chystám na jinou dobu s jednou novinkou, ale to nevím kdy přijde.
Co se týče ranků za příspěvky, mám pocit že i na SK to je stejné, nejsem si jist. Původní myšlenka byla dobrá, pár hráčů se vždy najde co to zneužijí ve svůj prospěch.

Frendly musím uznat že dlouho nikdo nic neudělal jen tak, pro potěšení, to se cení, ovšem tato barevná varianta se ke kmenům jaksi nehodí, možná zkusit né tak křiklavé barvy, pokud by se líbili, je možné stávající nahradit.
 

DeletedUser35035

Guest
:hi Klubouk dolu Frendly. Tvůj návrh se mi líbí. S hodnostemi je to jako na SKDK a to bych možná ponechal ale graficky :shock
 

DeletedUser

Guest
Vďaka, ale teraz to prerábam celé. Fakt mal angelino pravdu, že sa tie farby nehodia k DK. Dávam tam tmavšie farby a v každom titule bude v ľavo ikona resp. obrázok a ešte to dám celé do takého rámu :)
 

DeletedUser35035

Guest
Tituly by si ale mohol ponechať -uživatel, veterán atd..a trošku přizpůsobit rozměry
 

DeletedUser

Guest
Práveže chcem spraviť radšej tie jednotky nech to súvisi s DK :)
 

DeletedUser30193

Guest
já vím ,že vy byste to tu chtěli mít hezké uplně do detailů ,ale mě to připadá zbytečné
 

DeletedUser

Guest
Update:
hnv52dpiz7jdf96cxaw4.png

0t6wdm2hrsw67ssv7v91.png

aycitj987vvvnhwi0yh1.png

jidwlw42jekbavlyvj96.png

p1tlgbm3wzev03riwv8q.png

2q4m6f65vq47a1jgw8o9.png

7ch4fprkp1e8g05r3txh.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru