• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nová pravidla

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3219

Guest
Jakmile hráč pošle útoky,zadá zástup,ten co vzal jeho zástup poslal také útoky na stejného hráče,tak je vše v pořádku,a k porušení pravidel DK nedošlo.

to ano, tohle je ale něco jiného. Důsledkem mnou popsaného postupu je, že ve finále já z jedné IP, ale ze dvou účtu těsně po sobě (ale ne současně) pošlu na jednoho hráče vojsko - a klidně na něj přijde současne....
 

DeletedUser2901

Guest
to ano, tohle je ale něco jiného. Důsledkem mnou popsaného postupu je, že ve finále já z jedné IP, ale ze dvou účtu těsně po sobě (ale ne současně) pošlu na jednoho hráče vojsko - a klidně na něj přijde současne....

2 cheathunteři ti řekli,že k porušení pravidel dle našich náhledů a tvého popisu situace nedošlo...:cool:
 

DeletedUser

Guest
Takže teoreticky můžu vzít postupně zástupy třeba 5-ti lidí (za předpokladu, že zástup zruším, než vezmu další) a ze všech účtů odešlu útoky na jediný cíl a neporuším tím pravidla?
 

DeletedUser2029

Guest
... třeba 5-ti lidí (za předpokladu, že zástup zruším, než vezmu další)

Teď přesně nechápu jak to myslíš. Ale jedno je jisté.
Pokud kvůli libovolné akci (koordinaci) musíš ukončit zástup, tak musíš čekat ještě 24h po zrušení zástupu, než danou akci provedeš.

/Pro upřesnění ještě jednou - teď neodpovídám kdy se jaký zástup musí a kdy nemusí ukončit. Ale že pokud se musí ukončit, musí se i čekat./
 

DeletedUser

Guest
Myslím tím, že:
- pošlu útok od sebe
- vezmu ZvD na 1. hráče, pošlu útok na stejný cíl, zruším ZvD
- vezmu ZvD na 2. hráče, pošlu útok na stejný cíl, zruším ZvD
atd.
 

DeletedUser

Guest
A je to nebo není porušení pravidel?

Pokud je v pořádku tohle:
to ano, tohle je ale něco jiného. Důsledkem mnou popsaného postupu je, že ve finále já z jedné IP, ale ze dvou účtu těsně po sobě (ale ne současně) pošlu na jednoho hráče vojsko - a klidně na něj přijde současne....
tak mne zajímalo, jestli bude v pořádku i útok přes Zvd z více účtů, ale pořád z mojí IP.

Pravidla určují interakci mezi mnou a účtem v ZvD, ale ne mezi zastupovanými účty navzájem. Nebo jsem to zatím nikde nenašel.
 

DeletedUser2029

Guest
... ale ne mezi zastupovanými účty navzájem. Nebo jsem to zatím nikde nenašel.
Při ZvD "Musí být splněno vše, co bylo uvedeno v bodě §2" (citace z pravidel).
Takže všechny ZvD se chápou jako jediné sdílené připojení => nemůže být interakce mezi nimi. A to vše platí i 24h po (u ZvD).

-----

Ale s tou IP se řešil jiný případ. Zda přijetí nového ZvD "resetuje" aktuální stav křížení. A zda vše co bylo před přijetím ZvD se do křížení nepočítá (a vypadá to že ne, že se to nepočítá).

Takže jeden člověk asi může vyslat od sebe útok a pak hned přijmout zástup a vyslat ze zástupu útok na stejný cíl (ale pak už může posílat jen z toho zástupu). A nejspíše to platí i pro další zástup (ale pak už zase smí vysílat jen z toho dalšího zástupu.

Ale návrat "zpět" je možný jen po 24h. Takže, útočil-li jsem z nějakého stávajícího zástupu, tak chci-li vyslat z ostatních (stávajících!) zástupů či od sebe, tak musím ten poslední zástup zrušit, počkat 24 a pak mohu na stejný cíl ze stávajících zástupů (přesněji jen jednoho ze zástupů či ode mne).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru