• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové možnosti pro správce rabování

DeletedUser40503

Guest
Ahoj lidi :)
Měl bych pár vylepšení do správce rabování...


  1. byl bych celkem rád kdyby se možnost ukazovat na mapě na které vesnice útočím přesunula z PÚ do správce rabování. jednoduchý příklad ... mám v seznamu barbarky ale vedle mě je spousta jiných barbarek které nemám zanesené v seznamu tak podle ikonek pošlu zbývající útoky ;)
  2. Chtělo by to více volitelných možností. Nebo spíš pro každou vesnici třeba 2.. protože když mám rozdělené vesnice na obrannou a útočnou tak se mi zrovna moc nechce v obou vesnicích útočit LK. Já osobně používám to že v A mám 10LK a 1 Šeha a v B 5 LK a 1 Špeha abych pro méně surovin neposílal tolik LK

A mám ještě jednu otázku.. zajímalo by mě podle čeho se přidávají do seznamu vesnice ... protože mám zaneseno v seznamu asi pouze polovinu barbarek okolo sebe a i když na ty zbývající zaútočím tak tam na moc dlouho nejsou...

Děkuji za ohlasy a odpovědi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27267

Guest
Protože jsi pravděpodobně smazal oznámení...já smazal tři stovky a pak jsem litoval:D...

No myslím, že tot INNO neveme jelikož by jim někteří přestali platit třeba premium. Nemyslíš? Jinak myslím, že to není zrovna úžasnej nápad. Premium stejně každej bude používat dřív či později
 

DeletedUser40503

Guest
Nó podle mě prémiový účet by mělo znamenat všechny prémiové funkce co jsou... A s tím ukazatelem kam utocim jsem myslel jenom ty útoky co jsou poslaný přes pomocníka..
Podle mě by se tyto funkce hodili do pomocníka protože to usnadňuje rabování a o tom to je. :) a nemyslím si že by přestali platit myslím že někteří hráči si bez kombinovaného náhledu nebo možnosti stavět za sebou několik budov neumí představit. :)
 
Nahoru