• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové oznámení

DeletedUser27267

Guest
Chci se zeptat zda by bylo možné aby se neukazovalo nové oznámení když je nastaven filtr jenž daná oznámení nezobrazuje. V takovémto případě vám zasvítí nové oznámení, ale nezobrazí se. Docela to otravuje
Filtry jako takové jsou v tomhle případě naprosto zbytečné jelikož stejně hráče ikonka nového oznámení nutí kouknout se tam
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Skutečně se to tak zobrazuje? I ostatním hráčům? Ukazatel oznámení by se neměl zobrazit, pokud je filtr nastaven tak, aby daná oznámení nezobrazoval.
 

DeletedUser27267

Guest
No stává se mi právě. Mám nastavený filtr, že se mi nezobrazují ani oznámka z farmáře a další z filtru v oznámkách a stějně mi zobrazuje ikonku nového oznámení ačkoliv žádné z těch jenž mám povolené vidět nové nemám

Navíc když nastavím filtr, že chci vidět jen daný typ útoku a nechci vidět rabující útok (což je dost otravné) tak nevidím ani oznámení o tom, že má podpora byla napadena a podobně
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27267

Guest
Takže buďto jsem jediný komu se tohle takto zobrazuje a měl by mi s tím snad někdo pomoci nebo je to běžné a mělo by se to opravit:)
 
Nahoru