• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Nové verze hry - Diskuze

Vážení hráči,

zde máte prostor diskutovat o nových verzích hry DK.

S pozdravem
Váš DK Tým​
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Konečně mě mohla natchnout ta věta, že se něco spravilo. Určitě příjemné. Uvidíme jak se to projeví a hráči na to zareagují.

Dávám palec hore :) :great
 
.. no mě osobně spíš vyděsil ten výčet chyb, co je + jedna naprosto šílená - možnost dostat se na cizí účet.. Po minulý verzi se "jen" přenášely oblíbený vsi z vlastního účtu na zástupující..(opraveno). Takže se jen tiše modlím, že si firma uvědomuje, že čím víc placených výhod, tím větší nároky na bezpečnost..
 
Předregistrace

Předregistrace:
Předregistrace byla výrazně vylepšena: kromě stávajících funkcí předregistrace získáváte přístup k omezené verzi této hry, kde máte možnost založit kmen, přičemž ještě k tomu máte i přístup ke zprávám a k hlášením.


Chápu to dobře, že v předregistraci budu moci založit kmen? Dříve, ež se založí svět?
 
Ano, přesně tak. Kmen půjde založit již při předregistraci.)
 
120 dní obmedzenie po 60 dňoch ak sa nemýlim, všetko to je v nastaveniach sveta :)
 
Mýlíš... Po 60 dnech zástupu může být účet kdykoliv zablokován a následně smazán.

Účet hráče nesmí být celkem déle než 60 dní v “Režimu dovolená”. Nezáleží na tom, jestli zástupy prováděli různí hráči, a nezáleží na tom, kolik dnů mezi jednotlivými zástupy hrál majitel účtu. Počítá se celková doba trávená v zástupu za posledních 120 dní.
 
Verze má i jednu chybu - při posílánípodpor se nejedná o podpoření ale o ,,support´´. Může se to opravit?
 
Kromě toho se u odeslání zpráv a oznamek objevil čas ve dvojím formátu současně - v 12 i 24 hodinovém počítání..., dalo mi to přemýšlení, než mi to docvaklo, co za čísla mi to zase ukazuje :)
Doufám, že odstranění těch šotků nebude trvat zase několik měsíců :D
 
Zpět
Nahoru