• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový Hlavní Moderátor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No jako ne že bych mu to nepříl nebo tak, ale stejně si myslím, že tay červená mu slušela mnohem víc. I když zase nevím kdo jinej by to dělal, že ano.
 

DeletedUser2029

Guest
No jo zase si objevil problém.Ty prostě oběvíš všechno.
Já za to nemohu, že jsem dohledával něco k pravidlům (ve vlákně vedle). A dříve (během minulého roku) jsem se zrovna o tom bavíval hodně s Toliarym. A najednou mi to nechtělo nic najít a já netušil proč (až pak mne napadl problém s účtem toli)

Ale jak jsem naznačoval, není to žádný průšvih. Jen příjemné pro rychlejší hledání. Ale pokud by "návrat zpráv zpět" pod konto byl složitější než pár kliků (vBulletin tak dobře neznám), tak to hoďte za hlavu.
 

DeletedUser

Guest
Ak to turgonovi chýba tak to podľa mňa nespravia.iba ak by sa objavilo viacej hráčov ktorý by to chceli.
 

DeletedUser

Guest
Turgon: Myslím si, že když je uživatel dlouho ofline jeho příspěvky se jakoby zneviditelní, i když tu normálně jsou.
 

DeletedUser2029

Guest
že když je uživatel dlouho offline jeho příspěvky se jakoby zneviditelní
FYI. Z důvodů offline to nebude. Tady: http://forum.divokekmeny.cz/member.php?u=2387 je člověk který byl hodně aktivní, i ve hře (1. svět, jiný kmen než náš) i na tady fóru. Už přes rok tu nebyl, přesto se stále dá tady dohledat. Spíše to bude to ruční globální "zrušení konta" nebo něco takového.

Klídek, už to necháme spát.
 

DeletedUser

Guest
Kozmi congratulation......Jsem rád, že jsi to dostal zrovna ty...Snad mě dále bude banovat jen mauricius..:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru