• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nova jednotka: nicitel

DeletedUser21646

Guest
je to dobrý nápad ale nelze uskutečnit:(Muselo by to být nejspíše na všech zemích což by dalo hodně práce:cry
 

DeletedUser16561

Guest
Keby si clovek pri kazdej veci co chce vyrobit povedal, ze to nejde uskutocnit tak dnes nemas dat co do ust.
Ale pripajam sa k nazoru, ze dalsia nova jednotka v hre je zbytocna. Na co kazit hru ? Cim ta hra bude zlozitejsia tym menej nadsencov si ju najde. Respektive na co menit uz zazivane zvyky ?
 

DeletedUser30368

Guest
Souhlasím s Malkinem. Už změny v přidání domobrany hru trochu pozměnili, ale naštěstí jen ze začátku :)
 

DeletedUser22316

Guest
.....

Nevim proč,ale mám dojem,malkine a zelí, že oba 2 si každý ve svém příspěvku sami sobě odporujete. Ale je to jen dojem,já tomu totiž nerozumím,dělám do včel...
 

DeletedUser30368

Guest
zajdo, tak mi to napiš ve zprávě já Ti to vysvětlím ;) Nebo ty mne :)
 

DeletedUser16561

Guest
Predstavujes si to ako ? Mohol by si mat iba jeden kus tak ako paladin, alebo mal by si neobmedzene mnozstvo ? Je to len taka otazka zo zaujimavosti. Nemeni to nic na veci, ze osobne som proti tejto jednotke.
 

DeletedUser34582

Guest
Este dodatok k veci ak by vytvorili takuto jednotku a aby mala funkcie ako normal. Jednotka nie ako paladin s najväcsou pravdepodobnostou by museli vytvorit aj jednotku proti nej :) niekde som to cital bol niekde navrh a to tam pisali ;)
 
Nahoru