• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oblíbené citáty

DeletedUser

Guest
Biblické přísloví

"Počet hlupáků je nekonečný". :hi
 

DeletedUser

Guest
Tveb: Když vidím tvůj podpis, tak mě taky jeden citát napadl. :yes
"Přátelství znamená umět držet hubu." :pardon :D
 

DeletedUser

Guest
Nevim jestli nějaký takový je, psal jsem, že mě to napadlo když jsem četl tvůj podpis...;)
 

DeletedUser31241

Guest
Žena, ačkoliv připusťme - je to, prosím pěkně, žena, ale je to pouhopouhá žena. Jo to takovej doutníček - no to už je pokouřeníčko.... Mark Twain


V lese tě straší hajnej, v hospodě vrchní s účtem, na ulici policajti - tak jdi do skal a tam můžeš strašit ty.
(autor neznámý - poslechl jsem a strávil ve skalách 35 krásných let).

Vždycky jsem si přál zažít situaci, kdy se nepohnutelná hmota setká s nezvladatelnou silou ​A.C.Clarke ( Rajské fontány)
 

DeletedUser

Guest
Říká se, že neexistují dvě stejné sněhové vločky. Poslyšte... a kontroloval to v poslední době někdo?
Terry Pratchett - Zimoděj
 

DeletedUser33829

Guest
Platón z díla Obrana Sókrata napsal/a:
Zašel jsem ke kterémusi z mužů podle zdání moudrých, abych buď tam anebo nikde usvědčil věštírnu z nepravdy a ukázal její odpovědi: „Tento muž je nade mne moudřejší, a ty jsi tvrdila, že já jsem moudřejší.“ A tu, když jsem ho prozkoumával – nepotřebuji ho totiž uvádět jménem, ale byl to jeden z politiků, u kterého se mi něco takového stalo, občané athénští, když jsem ho zkoumal a rozmlouval s ním –, nabyl jsem mínění, že se tento muž zdá moudrým, jak mnoha jiným lidem, tak obzvláště sám sobě, ale že moudrý není; a potom jsem se pokoušel mu ukazovat, že se domnívá, že je moudrý, ale že není. Tu jsem si tím znepřátelil i jeho i mnohé z přítomných; avšak odcházeje uvažoval jsem sám u sebe, že proti tomuto člověku jsem já opravdu moudřejší; bezpochyby totiž ani jeden ani druhý z nás neví nic dokonalého, ale tento se při svém nevědění domnívá, že něco ví, kdežto já ani nevím, ani se nedomnívám, že vím; podobá se tedy, že jsem nad něho moudřejší aspoň o něco málo, právě o to, že co nevím, ani se nedomnívám, že vím.

Marcus Tullius Cicero napsal/a:
Historia vero testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae, nuntia vetustatis.
Dějiny jsou svědky časů, světlem pravdy, živou pamětí, učitelkou života a poslem minulosti.

Lucius Annaeus Seneca napsal/a:
Opilství je dobrovolné šílenství.

Johann Wolfgang Goethe napsal/a:
Kdo kouří, přemýšlí o životě. Kdo nekouří, nic nedělá.

Anglický král Jiří III. si napsal do deníčku 4.7.1776 napsal/a:
Nothing important happened today.
Dnes se nic významného nestalo.
Tenkrát se informace nešiřily, tak rychle.:yes

Niccolò Machiavelli napsal/a:
Účel světí prostředky.

Karl Marx napsal/a:
Použijeme-li k dobrému cíli špatných prostředků, přestává být cíl dobrý.
Tyto dva citáty jsou v rozporu a myslím, že ten Machiavelliho, který bývá na DK často citován v praxi pochopení nenašel, naštěstí.

Karl Marx napsal/a:
  • Jací jsou lidé, taková je i diskuze.
  • Filozofové doposud svět vysvětlovali, jde však o to - změnit ho.

John Milton napsal/a:
Lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Ta věta zní takto jak je napsaná výše, na DK jsem viděl létat mutaci, že lepší je sloužit v nebi, než vlánout v pekle.:blush

Winston Churchill napsal/a:
If H****r invaded Hell, I would make at least a favourable reference to the devil in the House of Commons.
Kdyby H****r napadl peklo, snažil bych se v poslanecké sněmovně ukázat dobrou stránku ďábla.
 
Nahoru