• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Obrana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdar lidi, mám dotaz ohledně obrany. Každý den na mě útočí 800 sekerníků, 120 lk a 25 beranidel. Takže má otázka zní, jaké jednotky se mám pokusit rekrutovat, abych se ubránil?
 

DeletedUser

Guest
Obecně vzato: proti sekerám je nejúčinnější meč, proti LK kopí a proti beranidlům hradby.
To je ale velice jednoduchá a obecná rada, záleží na mnoha dalších faktorech.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Optej se v kmenu, co kdo má a je ochoten Ti poskytnout ... pak to vyzkoušej v simulátoru (nádvoří) ... rozhodně ne útočné jednotky. A nejlépe palach s předmětem k tomu. Podle simulátoru poznáš výši ztrát.
 

DeletedUser34586

Guest
dělej kopí a těžkou,pokud těžkou nemůžeš tak šermíře...
 

DeletedUser39331

Guest
Dotaz obrana

Mám dotaz je nějaký program nebo pomoc na sestřelovaní šlechticů v jedné vteřině.
Díky za pomoc.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Povolený určitě ne. Sedět u toho a mít rychlé ruce, rychlé připojení a rychlý počítač.
 

DeletedUser37060

Guest
mne v poslednej dobe ten plánovač útokov "blbne" :cry Je mimo o celú sekundu.
Možno je to pripojením, ale deje sa to stále. Tudíž cez deň, v noci, pondelok - nedeľu... Proste furt je mimo o 1 sekundu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru