• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ocenění a předměty na paladina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, chtěl bych se zeptat, co se stane když mi někdo zničí všechny vesnice a já budu mít všechny předměty na paladina a hodně ocenění. Určitě mi to nabídne začít znova, ale mě zajímá jestli mi zůstají předměty na paladina a ocenění, pokud začnu znova...

Díky za odpověď:scratch
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
ano pokud dáš pro daný svět hned začít znovu tak ti zůstanou všechny předměty pro paladina i ocenění ale pokud nedáš začít znovu teď nevím v průběhu kolika hodin se tvůj účet pro daný svět smaže a s ním i tvoje ocenění :)
 

DeletedUser

Guest
...

To by bylo super :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Pokud ti někdo dobije poslední vesnici a ty se nepřihlásíš na účet více jak 14 dní tvůj účet se na daném světě zruší ale až se regneš znova tak ti zmizne téměř všechno zprávy .. ocenění .. předměty pro palacha apod..
 

DeletedUser

Guest
Zdravím měl bych dotaz ohledně Paladina
Pokud zničím sochu ve vesnici ve které byl paladin vyroben a je tam umístěn
zůstane jeho vliv na jednotky v dané vesnici??
 

DeletedUser33829

Guest
Ano zůstane jeho vliv na jednotky, resp. jeho předmět, ať je ve vesnici kde byl vycvičen či v jakékoliv jiné.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru