• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ochrana proti BOTům

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36601

Guest
Jak se v současné době cítíte na Divokých kmenech?



Rozzlobený

check.png
Děkujeme, tvůj názor byl zaznamenán!


» Máš nějaký problém? Kontaktuj náš Support tým.
» Chceš o tom diskutovat? Navštiv naše fórum.


 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
ono vlastne inak než cez ticket, kmenové fórum a súkromnú správu nemôžež kritizovať... :D
Ale veľký bacha na pusu (prsty).

Pravidlá fóra:
[SPOIL]§ 2 - Komunikace

• Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům může být trestána okamžitou trvalou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči moderátorům budou vymazány a jejich autor přísně potrestán.
• Je zakázané na fóru kritizovat práci a postupy DK Týmu či odkazovat na stránky, kde je DK Tým kritizován. Při nespokojenosti využijte ticket systém, rádi si samozřejmě vaši kritiku vyslechneme.[/SPOIL]

Pravidlá hry:
[SPOIL]§5) Komunikace

5)Uražka člena supportu v ticket systému může vést k trvalému zablokování účtu na všech světech. V případě urážky hráče členem supportu si vyžádejte konzultaci s administrátorem hry (Kozmicz) a to výhradně přes ticket systém.
6)Je zakázáno napodobovat nick supportéra, nebo se za něj jakkoliv vydávat, toto porušení může mít za následek i globální vyloučení ze hry.
7)Tresty za urážky mohou být realizovány ve všech aspektech hry, tzn nejen na světovém, ale i kmenovém foru.
8)Je zakázané zverejňovat na veřejném DK fóru Váš rozhovor (ticket) s DK Support Teamem. Toto zveřejnění je povoleno ve zprávách mezi hráči, a na kmenovém foru.[/SPOIL]
 

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Zobrazuje se až dvakrát denně. A pořád. A pořád.
 

DeletedUser31120

Guest
Věřte, že je to lepší způsob tá ochrana.
Taky se mě to zobrazuje, a u sem si zvykl.

Mě se to ukáže když klikám na svém účtu co nejrychleji to jde.
Jinak ne..
 

DeletedUser

Guest
- no právě.. čím větší má člověk honičku, tím spíš vyskočí..(a kéž by jen 2x denně)
- taky jsem si to myslela, dokud na mě nevyskočil z každýho panelu, co jsem si připravila na obranu.. hafo šlechty na cestě a vypisuješ ty zatracený kódy..
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
I mě to dokáže pěkně namíchnout zvlášť při časování útoků nebo podpor, ale momentálně je na INNO, jestli se rozhodnou ochranu nějak omezit či nikoli, v tuhle chvíli s tím nikdo z CZ DK týmu opravdu nemůže nic víc udělat.
 

DeletedUser38373

Guest
Ochrana proti BOTům je ve hře automaticky, občas se může ukázat častěji, občas delší dobu ne. Bohužel ve hře se stále objevují BOT účty, které automaticky rozesílají hráčům spam a i když se snažíme jejich registrační emaily blokovat, stále se objevují nové.


Tak proč se ta ochrana proti BOTům nenastaví pouze v případě že hráč je ve zprávách ? Přeci není logický aby si někdo myslel že pří posílání útoků posílá zprávy.Nastavil bych to že v případě kliknutí na "Zprávy" tak by to chtělo zadat "kod" proti ochraně BOTům a ochranu by zadával jen ve zprávách.Ale jen můj návrh či názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru