• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ochrana proti BOTům

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nechápu, proč mě tato featura poslední dobou pořád obtěžuje. Znamená to snad, že hraju tak dokonale jak robot? Nebo si systém myslí, že tak dlouho by tu člověk v kuse neseděl? Nebo co jako...? Už mě to celkem obtěžuje, že by to pomalu chtělo nějakého BOTa, aby to za mě vždycky odklikl a já se mohl věnovat hře... :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ochrana proti BOTům je ve hře automaticky, občas se může ukázat častěji, občas delší dobu ne. Bohužel ve hře se stále objevují BOT účty, které automaticky rozesílají hráčům spam a i když se snažíme jejich registrační emaily blokovat, stále se objevují nové.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No ty reklamní zprávy jsou prostě cena za to že můžeme jednoduše poslat stejnou zprávu určitýmu seznamu lidí, což dávám přednost možnosti využívat tu funkci za cenu toho že mi občas přijde nějaká blbá reklama :)
 

DeletedUser

Guest
Na jinem svete mi to taky nabihalo furt, ale ted ani jednou a to hraju priblize stejnou dobu co tam, tak tezko rict podle ceho to ten system vyhodnocuje.

Jinak chtel bych se zeptat pokud to nevadi na neco podobneho. Co znamena kdyz me to ze hry vykopne z niceho nic, kdyz tam normalne jsem a klikam/hraju a vyhodi me to a napise "sezeni uplynulo" ..? Stava se mi to docela casto a uz me to zacina stvat.. kdyz budu mit naplanovane utoky, rozlozene listy a vyhodi me to z niceho nic, tak to by me fakt nastvalo. Uz se mi to parkrat driv i stalo.. To me support kontroluje ci co?
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
mně se to stává když jsem přihlášený na mobilu a nebo tabletu, vždycky je třeba být aktuálně přihlášený na přístroji který používáš a např. mobil odhlásit, ještě mi to blblo když jsem používal TW toolbar.
 

DeletedUser25426

Guest
Ochrana proti botům...

Nechápu, proč mě tato featura poslední dobou pořád obtěžuje. Znamená to snad, že hraju tak dokonale jak robot? Nebo si systém myslí, že tak dlouho by tu člověk v kuse neseděl? Nebo co jako...? Už mě to celkem obtěžuje, že by to pomalu chtělo nějakého BOTa, aby to za mě vždycky odklikl a já se mohl věnovat hře... :)

Může mi někdo vysvětlit, proč tu vlastně ta ochrana je, když reaguje úplně nesmyslně? Pochopil bych, kdyby vyskočila když stavím budovy, držím Enter a jen překlikávám na jiný stavby... Nebo když chci odeslat několik vlaků ve vteřině...
Ale proč vyskakuje, když se přihlásím na účet, nebo když přepnu stránku - asi jsem pěknej robot ;)

Pleas, zasaďte se za opětovné vypnutí téhle šílenosti, která jen prudí a otravuje lidem hru...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Rád bych to prosadil, osobně jsem ochranu proti botům na spoustě světů nechal neaktivní, ale InnoGames si žádalo její aktivování.
 

DeletedUser39609

Guest
Na jinem svete mi to taky nabihalo furt, ale ted ani jednou a to hraju priblize stejnou dobu co tam, tak tezko rict podle ceho to ten system vyhodnocuje.

Jinak chtel bych se zeptat pokud to nevadi na neco podobneho. Co znamena kdyz me to ze hry vykopne z niceho nic, kdyz tam normalne jsem a klikam/hraju a vyhodi me to a napise "sezeni uplynulo" ..? Stava se mi to docela casto a uz me to zacina stvat.. kdyz budu mit naplanovane utoky, rozlozene listy a vyhodi me to z niceho nic, tak to by me fakt nastvalo. Uz se mi to parkrat driv i stalo.. To me support kontroluje ci co?

To se mi stává taky...a tvrdili mi že je to tím že jsem neaktivní...ale to je blbost...protože se mi to stává i když aktivní jsem...třeba v jiné záložce...a po přejítí do jiné...mi to napíše že sezení uplynulo...a odhlásí mě ze všech...

Rád bych to prosadil, osobně jsem ochranu proti botům na spoustě světů nechal neaktivní, ale InnoGames si žádalo její aktivování.

Tak v tom případě ať tu ochranu zapnou jen na stránkách kde hrozí používání BOTů...a ne v náhledu vesnice...kde je to nesmysl...
 

DeletedUser30182

Guest
donedávna tu ochrana nebyla a fungovalo to

tak jako ostatní bych pochopila, když se mi to objeví při dlouhodobější neaktivitě, ale ve chvíli, kdy posílám útoky, mě to vyloženě obtěžuje, to se mi poslední dobou stává dost často, takže to spíš vypadá jako záměr, jak někomu znepříjemnit hru
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru