• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

"Odchod" z kmene

DeletedUser

Guest
Ahoj,

mám nebo spíš měl jsem takový problém na účtu Vity6. Dne 16.12. okolo 11:05 na světě 24 jsem "opustil" kmen, ale nikdo se na účet nemohl dostat, protože když jsem se podíval na poslední přihlášení bylo to z mé IP. Jenže já v tu dobu nebyl ani na PC a nikdo doma nebyl. Tak se chci zeptat jestli není možné, že se stala nějaká chyba, protože vážně nikdo na mém PC ani doma nebyl a kdyby se někdo dostal na můj účet, tak by tam byla jiná IP. Prosím o vysvětlení a popř. nějakém oznámení o chybě, abych to mohl dokázat vůdci kmene. Stal se totiž spor a myslí si, že se jen vymlouvám. Předem děkuji.
 

DeletedUser32352

Guest
RE:

Ahoj, možné je asi všechno, protože já mám v přehledu, že hraji na S24, nikdy jsem se tam nehlásila ani to neměla v úmyslu a mám tam kdesi vesnici. Support mi poradil změnit v každém případě heslo, což jsem udělala. Takže možné je asi všechno
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Pokud máš podezření, že se Ti někdo vloupal na účet pošli dotaz ticketem supportu.
 

DeletedUser

Guest
!

A co tedy s tím mým problémem??? Nikdo se mi vloupat na účet nemohl....To by se musel vloupat do mého baráku....
 

DeletedUser25426

Guest
Nabízí se jen jedna možnost - odkaz Opustit kmen je hned vedle Forum... Nebyl bys první, kdo omylem kliknul vedle a ani si toho nevšiml :)
 

DeletedUser31120

Guest
Nabízí se jen jedna možnost - odkaz Opustit kmen je hned vedle Forum... Nebyl bys první, kdo omylem kliknul vedle a ani si toho nevšiml :)

Když se někdo překlikne a dá místo forum opustit kmen tak mu tam ještě naskočí kontrolní malé okno jestli chce fakt kmen opustit ....
Mě se to taky stávalo na S18 pokaždé jsem si měnil heslo a pořád se my na učet boural hacker ...
A rozbíjel my utočné i obranné jednotky tak jsem dal zrušit učet a bylo to vše
 
Nahoru