• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

odesílání vojska - pop-up

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
hojky

když odesílám vojska z mapy, zobrazí se mi pop-up, mohla by být tato možnost i z oznámení?

oznámení ovládám pomocí zkratek - W,S... a chci po úspěšném lupu odeslat znova vojska

» Zaútočit na tuto vesnici
» Se stejným vojskem znovu zaútočit
» S veškerým vojskem znovu zaútočit
(případně růžice okolo napadené vesnice)

a opět se musím po odeslání vojsk vrátit (až tři stránky dozadu), nebo znova načíst oznámení (seznam), další oznámení (konkrétní)

(původně jsem chtěl příznak na oznámení a kl. zkratka W (S) by odkudkoliv (třeba z mapy, nebo z HB...) přešel na další oznámení, a příznak přesunul na něj, ale pop-up je elegantnější...
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
chvíli mi trvalo, než jsem našel, kde je druhý pop-up pro odesílání útoků..., ten první je z mapy, ten druhý je z pomocníka rabování, tam na ikoně shromáždění, a z reportu by se hodilo také, a z hvězdice okolo cizí vesnice by to mohlo jít i pro neprémiové hráče...
 
Nahoru